Дебальцеве фактично в оточенні. Бойовики й Росія блокують виїзд ОБСЄ в місто

atoБойовики штурмують Дебальцеве, під їхнім контролем уже частина міста, місто фактично перебуває в оточенні.

Про це “Українській правді” повідомив в.о. начальника прес-служби Генштабу Владислав Селезньов і бійці, які знаходяться на місці події.

“Іде штурм базового табору сил АТО в Дебальцеве. Бойовики атакують із артилерії, бронетехніки, тривають вуличні бої. Фактично частина міста перебуває під контролем бойовиків. Іншу контролюють сили АТО”, – сказав він.

Крім того, за словами Селезньова, один з конвоїв, який ішов в оточення, був розбитий.

У вівторок вдень також стало відомо, що конвой з вантажем так і не дійшов до бійців.

Конвой розбили. Хлопці потрапили у полон. Бойовики вже почали компанію, що люди здалися добровільно. Але це неправда. Вони потрапили в полон під час бою”, – розповів Селезньов.

“Ми в оточенні до нас ніхто не пробився”, – розповів боєць.

“Ситуація дуже погана, ми перебуваємо в блокаді. Дороги життя немає”, – повідомив інший боєць.

У той же час заступник начальника ГУМВС Донецької області Ілля Ківа підтвердив інформацію про те, що бойовики проводять зачистки в частині Дебальцевого.

“Бойовики заглибилися в місто, по частині міста проводять зачистки. Нам все складніше і складніше стає утримувати наші позиції. Ось кожна хвилина грає в мінус нам”, – повідомив він в ефірі “5 каналу” телефоном.

“Ми або повинні повноцінно оцінити ситуацію і дати можливість артилерії працювати безперебійно, що дасть можливість відтіснити бойовиків від наших позицій … Тому що, ну, ми вже працюємо і з ними воюємо в прямому контакті”, – сказав Ківа.

За словами Селезньова, у Соледарі проходять переговори, у яких беруть участь керівники робочій групі по припиненню вогню від України генерал-майор Олександр Розмазнін, від Росії – Олександр Вязніков, від бойовиків – Денис Пушилін і Владислав Дейнего.

Представники бойовиків і російська сторона блокують поїздку ОБСЄ в Дебальцеве, заявляючи, що там тривають бої.

Джерело: “Українська правда”