Де купити елітну каву Kopi Luwak

Кава Kopi Luwak – найрідкісніша та найоригінальніша у всьому світі. Виготовляють її в індонезійських джунглях на островах Ява, Суматра та Сулавесі. Процес виготовлення такого напою не обходиться без невеличкої дикої тваринки – цивети. Замовити каву Копі Лювак можна в магазині елітної кави “LUWAК” за посиланням
https://luwak.com.ua/kopiluwak_101/.

Хочете зробити запас кави або ж потрібно закупити каву для приготування в кафе чи ресторані? Тоді до вашої уваги велика упаковка по вигідній ціні. Придбавши саме таку упаковку в крамниці “LUWAК”, ви можете суттєво зекономити свій бюджет, отримати якісну та смачну оригінальну каву.

Як виготовляють Kopi Luwak

Процес виготовлення кави Kopi Luwak найнезвичніший та найоригінальніший у світі. Головний його учасник – маленька пальмова цивета, яка живе в Північно-Східній та Північній Азії. Ця тваринка просто обожнює їсти кавові зерна. Але їсть їх настільки багато, що її маленький шлунок не встигає їх обробляти, і тому частина зернят виходить назовні після легкої ферментної обробки.
Далі люди збирають ці зерна, промивають та сушать їх, а потім перемелюють і готують із них каву. Отриманий напій має особливий,
м’який та збалансований смак, з яким не може зрівнятися жодна інша кава. Аби сповна насолодитися ним, не додавайте до кави інших інгредієнтів. Натуральний смак кави Копі Лювак – єдиний у своєму роді: він делікатний, з легкою гірчинкою. У ньому ідеально поєднуються темний шоколад, карамель та ірис.

Цікаво, що ідея готувати каву із зерен, які побували у шлунку цивети, прийшла людям не відразу. Спочатку вони намагалися знищувати цивет, аби ті не їли їхній урожай. Але одного разу фермер вирішив зібрати та обробити зерна після тваринки. Новий напій відразу ж дуже сподобався кавовим гурманам.

Без участі цивети виготовлення кави Копі Лювак неможливе, оскільки штучно замінити ферментну обробку зерен людина не може. Саме тому Kopi Luwak – найрідкісніша кава на Землі. Її збирають усього 100-200 кг в місяць по всьому світу.

Як готувати каву Kopi Luwak

Для приготування найсмачнішої кави обирайте цілі зерна, перемеліть та приготуйте одним із нижчевказаних способів:

  • У френч-пресі – це ідеальний варіант для кави грубого помелу.

  • У фарфоровому чайнику. Заварену таким чином каву можна не фільтрувати, а просто почекати, поки гуща осяде сама.

  • В американській кавоварці, обладнаній фільтром.

Який би спосіб заварювання ви не обрали, дотримуйтеся
пропорції 1 до 5 або 1 до 10. Смачного!

Next Post

Вітання для Григорія "Словяна"

Григорія “Словяна” із днем народження вітає ГО “Шанувальників боксу Золочівщини”. Хай щастя та мир зігрівають оселю І грає здоров’я, як добре вино. Будь завжди щасливий і веселий, Життя бережи, бо єдине воно. Нехай Тобі завжди всміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, […]