ДБР затримало податківця, який змушував підприємця купити алкогольні напої з підробленими акцизними марками

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали начальника відділу одного з районних управлінь Головного управління Державної податкової служби у Львівській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди від підприємця. Про “Золочів.нет”  повідомили в ДБР.

За попередньою інформацією: податківець змушував підприємця купити 1000 пляшок горілки з підробленими акцизними марками на суму 51 тис. грн для подальшої реалізації. Крім цього, він отримав 300 доларів США неправомірної вигоди від того ж підприємця за нестворення перешкод у його діяльності, пов’язаній з реалізацією алкогольної продукції.

Відбулося: затримання податківця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди.

Вилучено:

– неправомірну вигоду в сумі 51 тис. грн та 300 доларів США;

– 50 ящиків алкогольних напоїв, тютюнові вироби невідомого походження та грошові кошти в сумі 5 тис. доларів США, 1000 злотих та понад 12 тис. грн.

Важливо: слідчі ДБР перевіряють причетність інших службових осіб ГУ Державної податкової служби у Львівській області до вказаної протиправної діяльності.

Наразі:

– затриманому повідомлено про підозру;

– вирішується питання щодо обрання податківцю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від займаної посади.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює УВБ Нацполіції у Львівській області. Досудове розслідування розпочато за матеріалами Управління захисту економіки Нацполіції у Львівській області.

Кваліфікація:

– прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України);

– виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору, голографічних захисних елементів (ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України)

– придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України).

Next Post

Вітання для Тетяни Джули

Чоловік Руслан та син Артем вітають Тетяну Джулу з Днем народження. Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти, Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб здоров‘я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна доволі, Бо людям для […]