ДБР шукає шість працівників для Територіального управління у Львові

Оголошено конкурс на шість вакантних посад у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому в м. Львові.

“Зокрема, конкурс оголошено на посади:

– завідувач сектору режимно-секретної роботи та захисту інформації;
-провідний спеціаліст (ІТ) сектору матеріально-технічного забезпечення;
-завідувач сектору кадрової роботи та державної служби;
-головний спеціаліст сектору кадрової роботи та державної служби;
-головний спеціаліст фінансово-економічного сектору;
-провідний спеціаліст фінансово-економічного сектору.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу за посиланням. Документи приймаються – з 24 вересня по 19 жовтня включно.

«Ми запрошуємо до участі в конкурсі відповідальних, амбітних людей. Конкурсний відбір проводить комісія в Києві. Кандидати на посади складуть тестування на знання законодавства, виконають практичні завдання, пройдуть співбесіди та перевірку на поліграфі. Переможці конкурсу отримають роботу і долучаться до команди фахівців нового незалежного правоохоронного органу», – наголосив т.в.о директора Територіально управління у м.Львові Віталій Стець.

Нагадаємо, що 21 вересня Віталія Стеця призначено на посаду заступника директора територіального управління та тимчасово виконуючого обов’язки Директора ТУ в місті Львові. Управління поширює свою діяльність на території Львівської, Закарпатської, Волинської та Тернопільської областей.” –  йдеться у повідомленні прес-служби ДБР.

Перелік документів для участі в конкурсі та строки проведення конкурсу:

Відповідно до «Порядку проведення конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань» особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або поштовим відправленням з описом вкладення подають до Комісії:

1) заяву про участь у конкурсі в Бюро за формою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку;

2) автобіографію (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (на виборних посадах, членство в політичних партіях, у тому числі в минулому), наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією протягом року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), а також відомості про наявність чи відсутність судимості).

3) копію паспорта громадянина України;

4) копію документа про вищу освіту з додатками;

5) копію трудової книжки з відомостями про трудову діяльність станом на момент оголошення конкурсу та/або копію послужного списку (за наявності);

6) копію реєстраційної картки платника податків;

7) заповнені власноруч особову картку за формою, визначеною у додатку 2 до цього Порядку (для участі у конкурсі на посаду державного службовця та/або працівника за трудовим договором), або особовий листок з обліку кадрів за формою, визначеною у додатку 3 до цього Порядку (для участі у конкурсі на посаду особи рядового і начальницького складу);

8) фотокартку розміром 4 х 6 см;

9) копію посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

10) письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до Закону України «Про очищення влади», за формою, визначеною у додатку 4 до цього Порядку. У разі, якщо кандидат на посаду в Бюро проходив перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», така особа подає копію висновку про результати перевірки;

11) заяву, якою кандидат надає згоду на проведення спеціальної перевірки, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», як кандидата на посаду за формою, встановленою у додатку 5 до цього Порядку;

12) медичну довідку про проходження обов’язкового попереднього та періодичних психіатричних оглядів за формою № 122-2/о;

13) сертифікат про проходження профілактичного наркологічного обліку за формою № 140/о;

14) довідку про відсутність (наявність) судимості;

15) копію військового квитка (за наявності);

16) довідку про допуск до державної таємниці (за наявності);

17) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс.

Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі, приймаються з 9 год. 00 хв. 24 вересня 2018 року по 18 год. 00 хв. 19 жовтня 2018 року включно.

Документи можна надсилати поштою (рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) на адресу 01032, вул. Симона Петлюри, 15, м. Київ. Конверт із пакетом документів має містити позначку(в лівому верхньому куті): «КОНКУРСНА КОМІСІЯ № 2 ДБР (Львів)».

Контакти: (+38 068) 309-07-53.

Документи можна подавати особисто за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, (Державне бюро розслідувань).

Залишити відповідь

Next Post

Антирейдерський аграрний штаб: що варто знати, щоб не стати жертвою рейдерів

Що варто знати, щоб не стати жертвою рейдерів повідомляють у юстиції Львівщини. «Щороку ми бачимо одну й ту саму картину. Українські аграрії стають жертвами спроб захоплення врожаю й землі з боку нечистих на руку осіб. Щоб протистояти цьому ганебному явищу на Львівщині, працює антирейдерський аграрний штаб, до складу якого увійшли […]