ДБР передало АРМА завод родичів Медведчука та Козака вартістю 5 млн доларів

ДБР передало в управління Національному агентству з виявлення активів (АРМА) підприємство найближчих родичів підозрюваних у державній зраді екс-народних депутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака вартістю 5 млн доларів США, повідомляє ДБР.

“В управління держави перейде завод з виробництва цегли у Львівській області вартістю понад 5 млн доларів США, кінцевими власниками якого є рідні брати Медведчука та Козака.
Підприємство роками ухилялося від сплати податків, натомість прибутки йшли на фінансування збройної агресії росії проти України.
Нещодавно ДБР у взаємодії з СБУ повідомило про підозри фігурантам розслідування.
У державну власність також перейде інше майно підприємства: чотири позашляховики, два екскаватори, трактор, автонавантажувачі, земельні ділянки загальною площею понад 10 га, нежитлові приміщення площею понад 31 тис. квадратних метрів.
Нагадаємо, що у червні минулого року ДБР вже передало до ЗСУ арештований автопарк підприємства вартістю понад 1 млн доларів США
Крім того, накладено арешт на майно братів Медведчука та Козака, яке фігуранти встигли переписати на найближчих родичів чи підставних осіб.
Зокрема, у квітні 2022 року брат Тараса Козака, дізнавшись що ДБР проводить розслідування, уклав 30 договорів купівлі-продажу та чотири угоди дарування на майно вартістю 3,5 млн доларів США. На свою матір він переоформив 4 квартири у Києві, квартиру у Львові та будинок на Самбірщині, дві земельні ділянки площею майже 0,5 га.
Цивільна дружина брата Козака стала власницею двох квартир, двох паркінгів та нежитлового приміщення у Львові. Іще три будинки у Львові та три земельні ділянки перейшли у власність наближених осіб.
Триває процедура передачі до АРМА вказаного майна”, – повідомили в ДБР.

Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.

Next Post

Вітання для СЕМЕРАЗА ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА

Шановного СЕМЕРАЗА ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА з 70-ти річчям вітає парафія с. Вороняки церкви святих Жінок Мироносиць.Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не позичати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові та співпереживання! У день народження вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, щоб вистачило до столітнього […]
Вітання