Золочівська міська рада проводить конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Золочівської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності по проведенню робіт по незалежній (експертній) оцінці об’єктів оренди комунального майна територіальної громади м. Золочева та об’єктів реалізації комунального майна шляхом відчуження через конкурс, аукціон, викуп, приватизацію.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

–         заяву на участь у конкурсі;

–         копії нотаріально засвідчених установчих документів учасника конкурсу;

–         копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучають до виконання оцінки;

–         копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

–         матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунального майна та об’єктів реалізації комунального майна шляхом відчуження через конкурс, аукціон, викуп, приватизацію;

–         копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна;

–         пропозиції щодо умов оплати.

 

Додаткові умови:

 

1. У разі виникнення необхідності, усунення недоліків щодо виконаних звітів про експертну оцінку об’єктів оренди комунального майна та об’єктів реалізації комунального майна шляхом відчуження через конкурс, аукціон, викуп, приватизацію, зазначених в звіті, та повторна експертна оцінка проводиться за рахунок оцінювача.

2. Збір необхідної додаткової інформації (крім наявної в міській раді документації по наданню об’єктів оренди комунального майна та об’єктів реалізації комунального майна шляхом відчуження через конкурс, аукціон, викуп, приватизацію) проводить оцінювач.

3. Рецензування звітів про експертну оцінку об’єктів оренди комунального майна та об’єктів реалізації комунального майна шляхом відчуження через конкурс, аукціон, викуп, приватизацію проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача або міської ради (за домовленістю).

 

Конкурс відбудеться 09.04.2012 року в приміщенні Золочівської міської ради за адресою: м. Золочів, вул. Шашкевича, 22.

Останній день прийому документів 05.04.2012 р.

Телефон для довідок: (03265)4-23-76, (03265)4-24-63.

Залишити відповідь

Next Post

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ВОЛЕЙБОЛ. У Львові відбулись фінальні змагання з волейболу серед дівчат, у яких взяло участь десять кращих команд закладів профтехосвіти. Золочів’янки, перемігши 3:1 МВПУ залізничного транспорту і профліцей з Рави-Руської, та 3:0 команду ПЛ № 48 і, поступившись сильним колективам Червонограда та Борислава, в загальному підсумку зайняли третє місце. Кольори ЗПЛ […]