ДАІ проведе заходи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму

daiЗ метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю та з вини неповнолітніх на передодні та під час літніх шкільних канікул працівниками ДАІ буде проведено комплексну роботу щодо навчання дітей правил безпечної поведінки на дорозі. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділені ДАІ.

Зокрема працівники ДАІ планують організувати тісну співпрацю із органами освіти на місцях, організують уроки та бесіди щодо безпеки на дорозі. Подбають про безпеку дорожнього руху  під час свята останнього дзвоника та випускних вечорів, особливо в місцях розташування навчальних закладів, що знаходяться поруч із автодорогами.

Спільно із регіональними органами освіти і науки, молоді та спорту, буде створено реєстр дитячих таборів відпочинку, у тому числі діючих про навчальних закладах. Працівники ДАІ відвідуватимуть табори для проведення заходів   з безпеки дорожнього руху серед школярів. Будуть організовані тематичні конкурси, вікторини з безпеки дорожнього руху.

Патрулі ДАІ особливу увагу звертатимуть перевезення дітей у автомобілях, застосування пасивних засобів безпеки (дитячих крісел, пасків безпеки).