ДАІ перевірять законність встановлення «спецсигналів» на автомобілях

daiЗ 1 по 10 липня 2013 року на території держави проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Спецсигнал».

Метою проведення операції є впорядкування встановлення та використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах. Про це “Золочів. нет”  повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

Під час заходів увага працівників ДАІ буде зосереджена на виявленні фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах «спецсигналів». Дозволи на встановлення та використання пристроїв, які матимуть ознаки підробки або термін дії яких закінчився, вилучатимуться, а водіїв притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Залишити відповідь

Next Post

На форумі зустрілися школи, що носять ім'я Маркіяна Шашкевича (відео)

Зустріч шкіл імені Маркіяна Шашкевича це вже традиційне щорічне свято, яке відзначають у селі Підлисся, що на Золочівщині, адже саме Підлисся є рідним селом Будителя Галичини. 2 липня 2013 року на Білій Горі відбувся вже XI  Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича. Цього року на Білу Гору з’їхалися представники 9 […]