Чи законно газова служба вимагає акт від коменяра? (відео)

gassКористуючись газом ми маємо дотримуватись елементарних правил безпеки, для того щоб вберегти своє життя та здоров’я. Саме таким правилом є акт від коменяра, який засвідчує про те, що всі вентиляції у вашій оселі є справними.
Чи можливе відключення газу від будинків, що не мають актів від коменяра ми запитали у головного інженера Золочівського газового управління Ігора Волкова.

“Ми користуємося правилами  безпеки системи газопостачання України, вони є належні до всіх форм і організацій не залежно від всіх форм власності…  Там є зазначені відповідні пункти, що відповідальність за технічний стан димових вентиляційних каналів покладається на власників. Себто власники: приватний сектор – це є населення,  житлові будинки – є власники відомчого фонду, тобто ОсББ  або ЖЕКи. Періодичність огляду димових вентиляційних каналів здійснюється два рази на рік: перед початком і по закінченню опалювального періоду. Тому  для недопущення нещасних випадків,  при використання газу, ми вимагаємо у власників житлового фонду надати нам акти на перевірку і справність димових вентиляційних каналів. Газове управління не знає в якому стані знаходяться димові вентиляційні канали і тому для підтвердження, що вони у справному стані є і  що ми маємо можливість надавати людям   послуги із газопостачання  ми вимагаємо надання тих актів… ” – розповів головний інженер.

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Українська діаспора є п'ятою за чисельністю іммігрантською громадою Італії

На Апеннінському півострові живе 225 тисяч громадян України – такі офіційні дані оприлюднив  в Римі Центр студій і досліджень IDOS спільно з італійською Службою проти расової дискримінації UNAR, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода. Згідно з цьогорічним статистичним досьє стосовно імміграції, українська громада в Італії є п’ятою за чисельністю іммігрантською спільнотою після […]