Чи відзначатиме Золочів День міста у 2012 році?

Багатьох наших читачів цікавить питання: «Чи відбудеться цього року  святкування Дня міста Золочева?». З даним питанням ми вирішили звернутися  у Золочівську міську раду, зокрема до секретаря міської ради-свободівця Дмитра Колодки.

Золочів.нет:  Дмитро Ігорович скажіть, будь-ласка, чи буде святкування Дня міста цього року?

Колодка Д.І.: На черговій 22 сесії міської ради, що відбулась 20 квітня, розглядалось питання «Про відзначення Дня міста». Після обговорення депутатами цього питання, було прийнято рішення, цитую: «Не проводити відзначення Дня міста Золочева у 2012 році до завершення будівельних робіт по фрагменту «Б» (ансамбль вулиці М.Шашкевича) відповідно до проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт площі Вічева (М.Шашкевича), вул. М.Шашкевича і прилеглих вулиць в м. Золочеві Львівської області».

 Золочів.нет:  Це означає, що відмінено святкування цього року?

Колодка Д.І.:  Як бачимо із самого тексту рішення випливає, що відзначення Дня м. Золочева не відміняється остаточно, а лише переноситься на більш пізню дату або буде суміщено з іншим святкуванням.

Золочів.нет:  Які  святкові заходи планує Золочівська міська рада провести цього року?

Колодка Д.І.: Всі ми знаємо, що у червні місяці розпочнеться чемпіонат Європи по футболу «Євро-2012». І хоча місто не отримало офіційної фан-зони, керівництво міської ради разом з районними очільниками планує влаштувати, на період чемпіонату, в районі літньої сцени у міському парку відпочинку «Здоров’я», що на вулиці М.Шашкевича фан-зону. На цей період припадає також День молоді та День Конституції України, які планується відзначити там же. Окрім того необхідно буде, на належному рівні, відзначити: свято Івана Купала (6 липня), 21 річницю Незалежності України (24 серпня) та 70-ту річницю створення УПА (14 жовтня).

Золочів.нет:   Чи не заважатиме ремонт центральної частини міста, проведенню  святкових заходів, що заплановані на цей рік?

Колодка Д.І.: Як я вже сказав вище, святкові дійства, які припадають на першу половину літа, плануються проводити у парку відпочинку. Щодо відзначення річниці Незалежності України та річниці створення УПА надіємось, що рівень готовності будівельних робіт дасть змогу провести їх в центральній частині міста.