Чи потрібно з часом замінювати імпланти для збільшення грудей?

Напевно, не можна назвати більш популярний у жінок вид пластики, ніж процедура збільшення грудей. Зважитися на її проведення не так вже й просто. Але тих жінок, які все ж таки прийняли рішення досягти бажаного обсягу та форми молочних залоз за допомогою процедури маммопластики, починає хвилювати питання, чи є варіант імплантів на все життя чи необхідна їх заміна.

Імпланти в груди: чи можна вибрати варіант на все життя?

Багато жінок, які зважилися на встановлення імплантів, воліють зробити це раз і мати привабливі груди бажаних розмірів і форми все життя. Така можливість існує, якщо ви звернетеся за послугою до Центру жіночого здоров’я OKSAL.med у Києві. Там використовують новітні моделі імплантів із матеріалів дуже високої якості, розраховані на довгострокове використання. Гарантія на імпланти довічна, робити операції, що коригують, – це бажання жінки, змінити щось в естетиці молочної залози.

Але жоден пластичний хірург не зможе дати пацієнтці 100-відсоткову гарантію того, що згодом навіть найякісніші імпланти не доведеться замінювати на нові. Адже жодна жінка не застрахована:

  • від вікових змін молочних залоз та шкіри, які потребують корекції;
  • виникнення ускладнень (капсульна контрактура, сірка);
  • зміни своїх смакових та естетичних уподобань.

Всі ці та інші фактори можуть стати причиною повторної пластичної операції.

Термін носіння грудних імплантів

Якщо не виникнуть будь-які форс-мажорні обставини, слід розраховувати, що заміна імпланту можлива будь-якої миті після операції:

  • індивідуальними особливостями організму конкретної пацієнтки;
  • якості самих імплантів та хірургічної техніки, що використовується при встановленні в молочні залози ендопротезів.

У більшості випадків імпланти можуть продовжувати виконувати свої функції довічно, якщо не виникає жодних проблем. Щоб не пропустити момент виникнення ускладнень та своєчасно звернутися до клініки для заміни ендопротезів, пластичні хірурги радять після операції регулярно проходити обстеження. Адже пошкодження імплантів можна відразу і не виявити самостійно, а використання виробів з дефектами може призвести до виникнення серйозних ускладнень.

Показання до заміни імпланту

Існують деякі естетичні та медичні фактори, які є показаннями до повторної мамопластики. Найчастіше зустрічаються:

  • розрив імпланту;
  • ускладнення у вигляді капсулярної контрактури (утворення щільної тканини навколо ендопротезу, що супроводжується відчуттям болю та викликає деформацію молочних залоз);
  • зміщення імпланту, що призводить до порушення естетичного вигляду грудей.

До необхідності корекції можуть призвести вікові зміни форми молочних залоз. Заміни та навіть видалення ендопротезів можуть вимагати проблеми зі здоров’ям (наприклад, запалення або інфекції грудей).

Бажання змінити форму або розмір

Причиною повторної маммопластики іноді може стати бажання пацієнток, що виникло у зв’язку:

  • зі зміною їх естетичних переваг, стилю та життєвих обставин;
  • з бажанням оновити свій зовнішній вигляд.

Після закінчення часу після першої операції деякі жінки хочуть змінити форму грудей, ще більше збільшити або, навпаки, зменшити розмір молочних залоз, зробити корекцію асиметрії.

Як виконується повторна маммопластика за допомогою імплантатів

За своєю суттю повторна маммопластика мало чим відрізняється від первинної процедури. Після введення наркозу пластичний хірург:

  • робить надрізи на шкірі в зоні природних складок грудей;
  • отримує старий ендопротез;
  • на його місце встановлює новий імплант;
  • за потреби підтягує шкіру.

Якщо є потреба, він підтягує шкіру або здійснює корекцію форми молочних залоз. Повторна маммопластика може бути дещо складнішою за первинну, оскільки можливо знадобиться корекція тканини грудей або усунення капсулярної контрактури. Тому важливо звертатися за такою послугою до досвідченого пластичного хірурга. Своєчасна, грамотна заміна грудних імплантів дозволить уникнути можливих ускладнень.

Next Post

На Закарпатті ДБР викрило правоохоронця, який «підвіз» ухилянтів  до кордону за 10 тис. дол. США

Працівники ДБР у взаємодії з Державною прикордонною службою викрили на Закарпатті правоохоронця, який допомагав чоловікам призовного віку переправитись через державний кордон за 10 тис. доларів США. Про це “Золочів.нет” повідомили в ДБР. “Наприкінці жовтня до нього звернувся знайомий, який разом з товаришем хотів незаконно виїхати з України. Правоохоронець запропонував свої […]