Чи платитимуть жителі Підлипецької та Струтинської сільрад за воду?

25 січня 2019 року на виконком Львівської міської ради вирішив відтермінувати процес вилучення сіл Золочівського району (Підлипецька та Струтинська сільські ради) із зони депресійної лійки на наступні півроку (до 1 липня 2019 року) до з’ясування усіх процесуальних моментів. Про це інформують у прес-службі УКРОП Львівщина.

“Це рішення прийняли на основі депутатського звернення народного депутата України Тараса Батенка та його помічника, депутата Львівської міської ради, голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Ігоря Телішевського.

Як зазначено у депутатському зверненні, під час особистого прийому громадян до народного депутата звернулись громада села Підлипці та Струтинська сільська рада щодо надзвичайної ситуації, яка склалась навколо Плугівського водозабору Золочівського району Львівської області.

6 грудня 2018 року відбулась XXV сесія VII демократичного скликання Підлипецької сільської ради Золочівського району, на яку були запрошені представники Львівської міської ради та ЛМКП «Львівводоканал». Обговорили результати виключення села Підлипці із зони депресійної лійки та порядок проведення оплати за використання водних ресурсів громадою села Підлипці з 1 січня 2019 року. Представники міста не прибули на сесію. 18 грудня 2018 року надійшло звернення від голови Струтинської сільської ради Мирослави Ярової щодо ідентичної проблеми у селах Лука та Кийків.

За тривалий час роботи Плугівського водозабору громада села Підлипці у складі сформованих депутатських комісій вела власне моніторингове спостереження із складанням актів. Перші факти зникнення води були зафіксовані у 1996 році, про що свідчать резолюції Виконавчого комітету. Також Львівська міська рада та ЛМКП «Львівводоканал» визнавали обсяг нанесеної шкоди території від діяльності Плугівського водозабору (зникнення води у криницях та каптажах, осідання гір, поява тріщин на фундаментах та стінах будинків) та компенсували їх до 2017 року.

На численні прохання зустрітися з депутатами та громадою, чиновники Львівської міської ради та ЛМКП «Львівводоканал» від червня місяця 2018 року ігнорували листи та уникали обговорення цього питання. На усі листи з вимогою надати інформацію про начебто проведену геологорозвідку у 2014 році та складений на її основі протокол від 12 березня 2015 року щодо виключення сіл із зони депресійної лійки були отримані лише відписки.

У зв’язку з цим, вирішено було звернутися до Львівської міської ради та ЛМПК «Львівводоканал» з вимогою скасувати рішення щодо виключення сіл Золочівського району із зони депресивної лійки, а також провести повторну незалежну геологорозвідувальну експедицію Плугівського водозабору з умовою включення до комісії депутатів Підлипецької сільської ради та Золочівської районної ради.” – йдеться у повідомленні УКРОПу.

Залишити відповідь

Next Post

Професійні послуги декору святкових заходів

Комплексне оформлення Вашого весілля від створення ідеї до повної її реалізації. Втілюємо всі побажання наречених, пропонуємо оригінальні ідеї за останніми тенденціями весільної моди. Працюємо з новітніми матеріалами та флористикою. Якісне оформлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Також пропонуємо декор на дитячі свята, дні народження, хрестини, корпоративи. В роботі використовуємо […]