Чи може холодильник Ноу Фрост бути бюджетним?

Перші холодильники з технологією Ноу Фрост з’явилися наприкінці 60-х років минулого століття. Щоправда, коштували вони дорого, тому доступними для широкого загалу стали значно пізніше. За півстоліття ситуація відчутно змінилася. Зараз за посиланням https://www.moyo.ua/bt/kbt/holodilniky/sistema_razmorozki_no_frost_obshchiyi/ можна вибрати холодильник Ноу Фрост з будь-якої цінової категорії.

Серед розробок відомих брендів — велика кількість бюджетних моделей. Отже, попри складність конструкції, девайс No Frost може коштувати недорого.

Здешевити розробки вдається завдяки продуманій виробничій політиці. Насамперед зробити холодильники бюджетними допомагають такі сміливі кроки:

  • Зменшення корисного об’єму

На виготовлення компактних моделей доводиться витрачати менше матеріалів. Відповідно, їхня собівартість — нижча, ніж у повноформатних агрегатів. Щоправда, попит на мініхолодильники невисокий, тому і вибір — обмежений.

  • Використання «шаблонного» дизайну

Простий мінімалістичний дизайн — найуніверсальніший. Він легко «вписується» в будь-який інтер’єр.

Залучати топових дизайнерів у виробничий процес не доводиться, тому поточні витрати на виробництво знижуються.

  • Відмова від деяких технологій

Бюджетні моделі підтримують значно менше технологій і функцій. Але це не означає, що вони «неповноцінні». Для комфортної експлуатації їхніх можливостей цілком достатньо.

Топ виробників недорогих холодильників Ноу Фрост

Найбільше уваги бюджетним холодильним агрегатам з автоматичним розмороженням приділяють компанії:

  • Indesit. Італійська марка, яка вже багато років тримається на плаву. Її секрет — турбота про комфорт і фінансовий добробут потенційних користувачів. Навіть найдешевші моделі місткі, довговічні, ергономічні. Вони відрізняються одна від одної розмірами, тому підходять для використання у маленьких і просторих приміщеннях.
  • Придбати недорогий холодильник Indesit NoFrost можна у магазині https://www.moyo.ua/bt/kbt/holodilniky/indesit/.
  • Snaige. Литовський бренд, який підкорив серця користувачів розумним підходом до ціноутворення. Частіше його дешеві розробки обладнані крапельною системою, але є й такі, які підтримують NoFrost технологію.
  • Ardesto. Європейський виробник, який пропонує моделі «повний фарш» зі скромними цінниками. Переваги пристроїв: екологічність та безпечність, зручне розташування компонентів всередині, зрозумілі налаштування.

Холодильники з невисокою ціною також є в асортименті Beko та Gorenje. Хоча ці бренди орієнтуються переважно на середній ціновий сегмент, періодично вони випускають бюджетні девайси. Такий крок допомагає суттєво розширити цільову аудиторію.

Next Post

Переваги використання єдиного рахунку для сплати податків і зборів

Золочівська ДПІ нагадує, що з 01.01.2021 запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Єдиний рахунок відкритий у Державній казначейській службі для ДПС України та використовується платниками податків для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених Податковим кодексом, […]