Чи буде відновлено АС-6 у м. Львові?

Львівською міською радою 12 листопада 2009 року прийнята ухвала №3067 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.12.2007 №1488 та визначення переліку земельних ділянок, призначених для розміщення автобусних станцій для відправлень автобусів Золочівського, Яворівського, Городоцького та Бібрського напрямків», якою було визначено місце для облаштування автостанції №6 за адресою м. Львів, вул. Личаківська, 227. Пройшло уже більше 10 років, однак Львівська міська рада по сьогоднішній день не спромоглася забезпечити належних умов для пасажирів золочівського і перемишлянського напрямків.

У зв’язку з цим, народний депутат України Тарас Батенко направив депутатське звернення міському голові міста Львова Андрію Садовому для вирішення проблеми з облаштування кінцевої зупинки приміських і міжміських автобусних маршрутів золочівського і перемишлянського напрямків (довжина деяких маршрутів більше 50 км), які знаходяться на вулиці Личаківській (між перехрестями із вул. Тракт Глинянський і вул. Голинського) у м. Львові.

Як зазначає Тарас Батенко у зверненні, приміські автобуси згаданих напрямків здійснюють посадку пасажирів біля хідника на вулиці Личаківській, тут же вони здійснюють відстій і таким чином зменшують пропускну здатність згаданої ділянки вулиці і сприяють виникненню дорожніх заторів. Раніше відправлення приміських і міжміських автобусів цих напрямків здійснювалося із АС №6, яка розташована на площі в районі перехрестя вулиць Личаківської, Яловець та Голинського, але на даний час дана автостанція відсутня, а пасажири позбавлені елементарних вигод, таких як зал очікування, білетних кас, санітарно-побутових приміщень, інформаційних стендів або диспетчерів, які б інформували про рух та затримки автобусів.

Народний депутат України вважає, що Львівська міська рада спільно із обласною державною адміністрацією повинні спільно вирішити питання відновлення повноцінної робити автостанції №6 у місті Львові, яка б обслуговувала приміські і міжміські автобусні маршрути згаданих напрямків. Місце розташування відновленої автостанції № 6 має бути в межах пішохідної доступності від кінцевої зупинки трамвая «вул. Пасічна», щоб основний потік пасажирів приміських і міжміських автобусів перевозили саме трамваї, як найбільш місткий і екологічний вид транспорту.
Зважаючи на це, Тарас Батенко звертається до міського голови міста Львова Андрія Садового з проханням спільно із профільними структурними підрозділами Львівської обласної державної адміністрації створити робочу групу із відновлення діяльності автостанції № 6 в зоні пішохідної доступності від кінцевої зупинки трамвая № 2 і вирішити це питання у якомога коротші терміни.
Тарас Подвірний

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Амарій Оксани Романівни

Святкує свій ювілей Амарій Оксана Романівна. Дорогу дружину, найкращу матусю, люблячу бабусю вітають чоловік Сергій, донька Марія, син Анатолій з сім’єю, син Сергій з сім’єю. У цей святковий світлий день, Коли настав Ваш ювілей, Ми щиро Вас вітаємо, Добра і щастя Вам бажаємо. Хай обминають Вас тривоги, Хай Бог дасть […]