Чи буде фестиваль «Чисті Джерела Бугу?»

Багатьох мешканців Золочівщини цікавить питання: “Чи буде фестиваль «Чисті Джерела Бугу?» Тому з цим питанням ми звернулися у Золочівську районну державну адміністрацію.

Золочівська райдержадміністрація повідомляє, що у 2012 році фестиваль «Чисті джерела Бугу» проводитись не буде.   Про це нам розповіла заступник керівника апарату Золочівської РДА  Галина Семчишин.

Які заходи передбачено для мешканців Золочівщини ще цього літа?

5 серпня відбудеться традиційна проща на Білій горі біля с. Підлисся, Божественна Літургія за участю Владики УГКЦ. У садибі М. Шашкевича у с. Підлисся відбудеться святковий концерт за участю народних колективів Золочівського району та сусідніх районів Львівської області.

 23 серпня, в рамках  святкування Дня Прапора України , подано заявку в Книгу рекордів України  у номінації «Масові заходи» на встановлення рекорду України на наймасовіше виконання Державного гімну України (всі три куплети) людьми, одягнутими у вишиванки та з синьо-жовтою атрибутикою. В заході планується участь 2500 осіб.

Урочисто піднімати державний прапор будуть ровесники незалежності, найменший та найстарший громадяни району, які народилися 24 серпня.

З метою популяризації державних символів України будуть виготовленні календарики,  дипломи та значки учасника встановлення рекорду, банери, флаєра, футболки та кепки з національною символікою.

Також, 23 серпня, з метою згуртування різних поколінь, відродження народних традицій української родини, розвитку самодіяльної родинної творчості, виявлення та залучення творчих сімей до участі в культурно-масових заходах, буде проведено перший фестиваль родинної творчості «Мозаїка поколінь» у якому братимуть участь творчі родини району.

Фестиваль проходитиме у номінаціях:

–          вокал (естрадний, народний, академічний);

–          хореографія (естрадна, народна. класична);

–          оригінальний жанр (циркове мистецтво, театральний жанр, тощо);

–          декоративно-ужиткове мистецтво.

Родини, що братимуть участь у фестивалі будуть нагородженні дипломами учасника та цінним подарунком.

24 серпня в народному домі ім.І. Білозіра відбудеться Урочисте засідання з нагоди 21 річниці Дня незалежності та святковий концерт.

Читайте також:

Рекорд України на наймасовіше виконання Державного Гімну у вишиванках встановлять на Золочівщині

Подача заявки на участь у встановленні рекорду України

Залишити відповідь

Next Post

Українська мова пройшла крізь терни тисячоліть

Українська мова є мовою корінного населення, що віками проживає на всій території сучасної України. Більшість вчених вважають, що українська мова виникла близько середини першого тисячоліття нашої ери. Разом з тим, чимало вживаних сьогодні українських слів та мовних коренів були поширені ще у часи Трипільської культури, про що свідчать топографічні назви, […]