Чудотворна ікона Дубинської Божої Матері у Золочеві

17 липня 2012 року Чудотворну ікону Дубинської Божої Матері  привезли у Золочів в церкву  св. Воскресіння Господнього міста Золочева. Чисельною була зустріч чудотворної ікони, зібралась велика кількість вірних та священиків, які урочистою ходою із іконою пройшли по місту.

Ікона вважається Чудотворною, адже  молившись перед цією іконою багато людей отримували зцілення від різних душевних і фізичних недуг. У 2004 році відбулося чудо – ікона почала мироточити. Цей образ і сьогодні несе на собі велику благодатну цілющу силу та допомагає в скорботних обставинах.

Ікона у Золочеві перебуватиме ще завтра, 18 липня 2012 року. Зранку о 8: 30 год. відбудеться Свята літургія, о 18 00 год.  –   Акафіст до Пресвятої Богородиці.

Коротка історія «Чудотворної ікони Дубинської Пресвятої Богородиці»:

Ікона належала до духовної колекції князів Остроських, перша згадка датується 1565 роком, коли князь Констянтин запросив подорожніх на ночлівлю до себе, серед них була незряча жінка, яка самостійно зайшла до кімнати, де була святиня і приклонившись прозріла. Князь одразу відправився в монастир і розповів про все ігумену, а зранку відвіз ікону в Дубенський чоловічий монастир, куди приклонитись до образу з’їжджались вірні не тільки з України, але й Польщі, Білорусії і Молдови. Перед тим як монастир задумали захопити, явилась Богородиця інокам і наказала вивезти ікону у землі Чернігівські. В одному містечку на Чернігівщині лютувала епідемія морової язви, коли хресним ходом ікону обнесли довкола поселення, хвороба раптово зникла. Наш сучасник преп. Лаврентій Чернігівський свято беріг і шанував ікону, і голосив про велику силу яка перебуває на образі Владичиці нашої Богородиці. За час коли святиня перебувала на Львівщині не було розподілу на православних і католиків не тільки між вірянами, але і духовенством. У місті Сколе, як і колись в Острозі, жінка яку привели не зрячою до храму, вийшла самостійно славлячи Господа і Богородицю.

 Читайте також:

Інтерв’ю з отцем Володимиром – про Чудотворну ікону Дубинської Божої Матері

Відбулася проща до Святої Гори (відео)

У Підгородньому відзначили 20-річчя з дня закладення каменю під церкву

Мощі Святої Варвари на Золочівщині (відео)

Залишити відповідь

Next Post

“Животоки Золочівщини” у селі Колтів (відео)

15 липня 2012 року у Народному домі с. Колтів відбувся черговий культурно-просвітницький огляд  аматорів художньої творчості «Животоки Золочівщини» присв’ячений 70-річчю УПА.  В огляді прийняли участь сільські аматори Народних домів  Сасівської, Колтівської, Руда-Колтівської, Єлиховицької, Струтинської сільських рад. Далі буде відео… Дивіться також: “Животоки Золочівщини” у с.Білий Камінь «Животоки Золочівщини» в Поморянах «Животоки […]