Чому Золочів “місто з обмеженими можливостями” для людей з інвалідністю? (відео)

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Саме тому, сьогодні ми хочемо привернути увагу чиновників, будівельників та компетентних осіб, щодо пандусів у місті та районі.
У цьому відео ви подивитися, чи може людина з інвалідністю потрапити в різні заклади у центрі Золочева?  В більшості випадків ситуація така, що робили сходи, але про людей з інвалідністю “забули”… Чи може бути європейським місто у такому випадку?

Цю проблему “Золочів.нет” прокоментували мешканці Золочівщини Андрій Карнидал, Ганна Рущак, архітектор району Петро Кобелька, Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Ігор Уличний.

Next Post

Коли варто почати готуватись до ЗНО з англійської мови? Як вчасно зрозуміти що вашій дитині потрібен репетитор?

До невблаганного дня тестування залишилось кілька місяців. Учасника ЗНО охоплює паніка, просто «відбути» іспит не вийде, оскільки англійська – необхідний предмет для вступу на бажану спеціальність. Батьки завжди повинні бути напоготові. Коли дитина визначилася з напрямком майбутньої освіти та дисциплінами, які потрібні для незалежного оцінювання, слід об’єктивно оцінити шанси і […]