Чому Золочів “місто з обмеженими можливостями” для людей з інвалідністю? (відео)

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю.

Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Саме тому, сьогодні ми хочемо привернути увагу чиновників, будівельників та компетентних осіб, щодо пандусів у місті та районі.
У цьому відео ви подивитися, чи може людина з інвалідністю потрапити в різні заклади у центрі Золочева?  В більшості випадків ситуація така, що робили сходи, але про людей з інвалідністю “забули”… Чи може бути європейським місто у такому випадку?

Цю проблему “Золочів.нет” прокоментували мешканці Золочівщини Андрій Карнидал, Ганна Рущак, архітектор району Петро Кобелька, Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Ігор Уличний.