Чому вибирають керамічну плитку Opoczno?

Кожен, хто починає робити ремонт, мріє отримати стильний, функціональний та зручний інтер’єр у кожному приміщенні, включаючи ванну кімнату. Щодо останньої, варто враховувати певні особливості: по-перше, через високий рівень вологи оптимальним оздоблювальним матеріалом вважається кахель; по-друге, через обмежені розміри ванної кімнати, оформлення інтер’єру має бути максимально продуманим.

Раніше для створення привабливого дизайну доводилося поєднувати дешеву керамічну плитку різних кольорів, яка нерідко була виготовлена різними виробниками. Результати виходили не найкращі — ні в естетичному, ні в практичному сенсі. Альтернативою міг бути тільки дорогий європейський кахель, на пошук і купівлю якого витрачалось чимало грошей і часу.

Сьогодні купити красиву та якісну плитку зовсім неважко: досить звернути увагу на дизайнерський кахель польсько-українського бренду Opoczno.

Керамічна плитка Opoczno користується особливою популярністю, допомагаючи створювати стильні та унікальні інтер’єри. Знайти продукцію цього виробника ви можете в нашому інтернет-магазині Лео Кераміка за вигідною ціною в широкому асортименті.

Особливості бренду й продукції

Секрет популярності кераміки Опочно полягає у злагодженій роботі талановитих проєктувальників, дизайнерів та майстрів, а також у поєднанні вікового досвіду фабрики із сучасними технологіями. Сьогодні Opoczno створює модні колекції ректифікованої плитки подовженого формату з оригінальним дизайном. Торговельна марка займає стабільне місце на світовому ринку керамічної продукції та користується успіхом у країнах Центральної та Східної Європи. З 2007 року, коли завод Опончо з’явився в Україні, продажі на українському ринку також зросли. 

Основні переваги плитки Opoczno

Одна з очевидних переваг цього облицювального матеріалу — стильний та естетичний зовнішній вигляд. До розробки дизайнів плитки Опочно залучаються провідні фахівці з Італії та Іспанії. Таким чином створюються модні колекції, які включають фонову плитку різних відтінків і декоративні елементи. Вам більше не треба вагатися, чи підійде такий-то декор до заздалегідь вибраного фону, адже всі елементи будь-якої колекції ідеально пасують один до одного.

Проблемою може стати тільки занадто велике розмаїття плитки Opoczno. Кахель цього бренду може бути:

  • глянсовий;
  • матовий;
  • текстурований (під деревину або натуральний камінь).

В онлайн-каталозі представлена керамічна плитка Opoczno різноманітних кольорів, розмірів та форматів. Декоративні елементи з цифровою якістю зображень тішать багатою колірною гамою та цікавими сюжетами, дозволяючи створювати виразні акценти в інтер’єрах різного стилю.

Якість плитки відповідає високим європейським стандартам, а технічні показники завжди відповідають маркуванню на упаковці. Крім того, перевагами плитки є:

  • довговічність;
  • безпечність для здоров’я;
  • висока стійкість до стирання;
  • підвищена міцність;
  • зручність укладання та транспортування.

Таким чином, можемо стверджувати, що Opoczno плитка — це якісний, модний та привабливий кахель від надійного виробника. В інтернет-магазині https://leoceramika.com/catalog/keramichna-plytka_300/brend:opoczno на вас чекає широкий вибір цього та інших оздоблювальних матеріалів за приємною вартістю з доставкою по всій Україні.

Next Post

Здається в оренду торговий павільйон на Золочівському ринку

Здається в оренду торговий павільйон в центральному ряді на Золочівському ринку (не дорого). Тел. 0677112336. Поділіться цим у соцмережах: