Чому у Золочеві роблять “танці на кістках”? (відео)

Гучна музика звучить біля Золочівського замку до пізньої ночі, а може і до ранку — неодноразово скаржилися мешканці Золочева у  теплу пору.

Моральну сторону цього питання було озвучено Іриною Весною під час пресконференції золочівського “Правого сектору”. Зокрема, було зауважено, що для дискотеки треба вибрати правильне місце, адже всі знають скільки там на замку загинуло людей.

Тож чому у Золочеві собі дозволяють організовувати “танці на кістах” та ще й в час карантину? Відповідь сама напрошується, адже всім відомо з афіш, які є у соцмережах, чиє “чадо” такі заходи організовує.

Хто призабув, запрошуємо переглянути відео: “Звірства НКВД. Криваві дні Золочівського замку-тюрми”. Маємо знати трагічні сторінки історії Золочева, шанувати пам’ять загиблих аби не допустити їх повторення.

Next Post

Вітання для Бандури Ярослава Гнатовича

Дорогого чоловіка, найкращого тата, дідуся, люблячого сина, зятя, чудового свата вітають з Днем Народження вся сім’я, рідні та близькі! Бажаємо, щоб тебе завжди оточувала любов і ласка, яка і буде поштовхом до всіх твоїх починань, до твого успіху, до твого зростання. Матеріального благополуччя, міцного здоров’я, терпіння, сил, плідної праці та […]