Чому цього літа вам потрібен купальник з ефектом металік

Легковажний та яскравий стиль 70-х не вийде з моди ще тривалий час. Його прояви ми побачимо навіть на пляжі: стилісти та виробники літнього одягу наполегливо радять нам купальники з ефектом металік: золотаві, сріблясті або навіть кольорові.

Проте придбання такого купальника — більше, ніж просто дотримання тренду. Розберемося, чому ця модель є вигідною для пляжного гардеробу.

Привертає увагу

Купальник з металізованим напиленням – те, що треба, якщо ви любите справляти враження. У такому вигляді запросто можна «зібрати» на собі сонячне світло і сяяти у буквальному сенсі слова.

Бікіні та монокіні ефектно виглядають також у мокрому вигляді. Краплі води на золотавій або сріблястій тканині створюють ілюзію того, що тіло зроблене з дорогоцінного металу.

Святково виглядає

Оскільки літо – ще й сезон вечірок просто неба, бренди ретельно підходять до питання, надаючи шанувальникам розважальних заходів змогу викластися на всі сто.

Серед сяючих купальників можна відшукати багато зручних за кроєм варіантів, у яких з однаковим успіхом можна і плавати, і танцювати. Так, бренди пропонують:

– суцільні майо;

– сексуальні монокіні;

– відверті бікіні з ліфами-трикутниками

– роздільні моделі з верхом у вигляді топу тощо.

У якості прикладів можна навести лінійки Golden Shine та Desert tropics італійського бренду Vacanze Italiane. Перша з них пропонує до стилізації однотонні бікіні та монокіні у світло-золотому відтінку. Друга – комбінації бронзового та класичного чорного матеріалів у дусі колорблоку. А українська марка Totalfit презентує лінійку блискучих роздільних купальників з високо посадженими плавками.

Легко комбінується

Блискучий роздільний або суцільний купальник можна носити не лише на пляжі, а й поза ним. Виробники часто вдаються до такого крою, щоб верх купальника нагадував топ – класичний із широкими бретельками, з переплетення тонких смужок на спині абощо.

Враховуючи тренд на блиск в усіх його проявах, подібні моделі можна носити не лише на вечірки (наприклад, із джинсами або чорними брюками), а й на повсякдень. Зокрема, у таких комбінаціях ефектно виглядатимуть майо та монокіні від Anabel Arto (коллекции Golden Splash та Magic Bronze).

Купальник з ефектом металік: як стилізувати

Зазвичай купальники використовуються у місцях, де вони не потребують складних образів – безпосередньо у воді або на березі. Але крок до «цивілізації» – і нам вже потрібні додаткові речі.

Тут найкраще підійдуть сітчасті або шовковисті саронги, які можна легко одягти та зняти у будь-який момент. По кольорах усе просто: золоті та бронзові металіки гармонують із жовтими та коричневими матовими відповідниками, а срібні сполучаються із холодними тонами. Якщо ви прагнете до елегантності, пам’ятайте: усі металізовані моделі просто фантастично виглядають із речами чорного кольору. Це можуть бути спідниці, брюки-палаццо або напівпрозорі сукні-халати.

Інтернет-магазин Intimo пропонує купальники з ефектом металік до будь-якого смаку та темпераменту. Гортайте каталог та переконайтеся у цьому!

Next Post

5 розвиваючих українських мультфільмів для дітей

Українські мультфільми стають все більш популярними завдяки своїм цікавим сюжетам, яскравій анімації та корисним урокам, які вони передають. Вони не лише розважають, але й навчають важливим життєвим цінностям, знайомлять з українською культурою та історією. Нижче наведено десять розвиваючих українських мультфільмів, які стануть улюбленими для дітей віком від 6 років. 1. […]
Мавка