Чому понеділок “важкий” день?

Мабуть кожному притаманна думка, що понеділок – завжди “важкий” день.  Тож давайте зрозуміємо це стереотип чи правда?

Понеділок у давніх римлян та у північногерманських племен був присвячений Місяцю (нім. Mon(d)tag – день Місяця). Слово «понеділок» утворилось від словосполучення «після неділі».

І так, у  неділю ввечері наводимо будильник, щоб аж ніяк не проспати. Не проспали, але так не хочеться вставати, мовляв знову цей “важкий” понеділок…

А все ж, чи є понеділок таким “важким” днем чи, можливо, все це ми собі придумали. Над цим питанням попрацювали науковці, які організували дослідження. Для вибірки було взято 200 чоловік. Кожного учасника дослідження запитували: “Який найважчий день у тижні?”. І традиційно більшіть назвала таким днем понеділок. Проте, вчені продовжили дослідження, в ході якого вияснилося, що не в понеділок, а у середу усі почувають  втому та пригнічення від роботи. Мабуть це пов’язане з тим, що до вихідних ще так далеко…

Важливим чинником ще тут є те, що після вихідних, у понеділок, аж ніяк не хочеться іти на роботу та працювати. А особливо не хочеться працювати тим хто, активно провів вихідні та знову ж таки втомився.

Поради психологів для тих хто вважає понеділок важким днем:

  • Вчасно лягайте спати, щоб зранку було легко вставати
  • Постарайтеся за вихідні не думати про роботу, щоб добре від неї відпочити
  • У понеділок згадайте, що ви напланували на тиждень, це активізує
  • Спочатку виконуйте важку роботу, а потім легшу
  • І саме головне, любіть свою роботу, щоб вам завжди хотілося  працювати

Тому не важливо, який сьогодні день,  понеділок чи інший день тижня. Основне прожити його з користю, адже це ще один щасливий день Вашого життя.

Залишити відповідь

Next Post

Створили флешку, яка розшифровує ДНК

У Великобританії створено найменший автоматичний розшифровувача ДНК в світі. Він з’явиться на прилавках вже цього року, причому – з доволі привабливим цінником. Англійська компанія Oxford Nanopore Technologies представила мініатюрний одноразовий визначник послідовності основ у молекулі ДНК – MinION. Повністю автономний прилад, за розміром трохи більший за пам’ять-флешку, підключається до USB-порту […]