Чому ми так відпочиваємо? (відео)

smittjaЛіто – час відпочинку на природі, надмірного сонця і засмаги. Погода так і просить зібратись веселою компанією і посмажити шашликів у лісі, подихати повітрям без домішок вихлопних газів, і  просто відпочити. Люди збираються гучними компаніями, запасаються пивом з таранькою, спаковують спальники і відправляються до лісу.

Вони просто сидять собі сьорбають пиво, викидають пластикові пляшки з новеньких наметів і не переймаються, що після їх від’їзду залишиться велика купа пластику і целофану. Людей повністю не турбує, що залишаємо по собі після відпочинку…

Щороку сотні тисяч усіляких веселих компаній забруднюють зелені місця де відпочивають. Щороку сотні тисяч людей викидають сміття в українські ліси. Щороку страждають невинні тварини, помирають дерева і рослини, люди хворіють від забруднень. Забруднення лісів і зеленого покриву нашої планети відзначаються на чистоті і якості повітря та води. Після чого масово люди хворіють на астму, бронхіти та інші захворювання дихальних шляхів… В повітрі стоїть вічний сморід – мертві лісові масиви не очищають повітря. Виною всьому вище переліченого  є наш культурний рівень, який в свою чергу на вершині деградації. Чи це пустота в голові, чи морок в серці, але щось змушує «свідомих» людей «по тихому» викинути пляшку з-під мінералки чи пачку з чіпсів під ближчий кущ у парку, або ж під яке-небудь дерево. Здається, ніби, «якщо я один це зроблю ніякої шкоди не буде», але от так по одній людині, по одному «свідомому» громадянину набирається цілий натовп бажаючих кинути «по тихому» обгортку з чупа-чупса чи пластиковий стаканчик з-під квасу під  дерево.

З кожним роком збільшуються штрафи за засмічення лісів. Все ж з кожним роком і збільшується кількість забруднених лісів. Забруднених нами – такими невинними на словах. І якщо дати волю свідомості – кожен цей «невинний» повинен бути покараним і  немає різниці хто це: п’яний підліток, простий роботяга чи крутий  мажор.

Єдине, що нам потрібно – задуматись. І тоді, напевне, наше навколишнє  середовище стане чистішим  і ми будемо здоровішими.

Толік Охович

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Затверджено нові Довідники податкових пільг

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 27.06. 2013 року Міністерством доходів і зборів України затверджено Довідник податкових пільг № 66/1, що є втратами доходів бюджету, та довідник № 66/2 інших податкових пільг станом на 01.07.2013 р. Дані вищевказаних довідників використовуються платниками під час заповнення звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою […]