Чому люди в різних ситуаціях відчувають час по-різному?

Американські вчені висунули гіпотезу, що процес відчуття часу у мозку децентралізований. Такі дані були отримані під час нового дослідження, проведеного вченими з університету Міннеаполіса. Повідомляє ТСН.

Як зазначають дослідники, це не лише розширює можливості штучного управління відчуттям часу, але також може допомогти пояснити, чому наше відчуття часу змінюється в різних ситуація.

Експеримент проводився над макаками. Його метою було дати пояснення тому, чому в різних ситуаціях ми відчуваємо час по-різному.

Наприклад, коли людина перебуває у стані стресу, це впливає на кількість таких хімічних речовин, як адреналін, який впливає на рівень нейронної активності. “У нашій моделі зміни швидкості загасання активності досить для зміни відчуття часу”, – говорить дослідник Жоффре Гоуз.

Залишити відповідь

Next Post

Учні професійного ліцею відзначили День вчителя із Василем Шклярем

15 жовтня 2012 р. у приміщенні актової зали Золочівського професійного ліцею відбувся тематичний захід присвячений Дню Вчителя. Учні ліцею разом з класними керівниками підготували святковий виступ. Програма виступу складалася з різних номерів. Серед них були: жартівливі сценки, український народний танець, учні також виконували різні пісні, тощо. Крім цього також виступав […]