Чому батьки так прагнуть віддати своїх дітей у приватну школу? Які їхні переваги?

Щоб навчити своїх дітей навичкам, які необхідні в світі, що змінюється, багато батьків вибирають приватну школу. Завдяки різноманітним варіантам, від шкіл-інтернатів до альтернативних шкіл та дошкільних закладів, майже напевно знайдеться школа, яка підходить для кожної дитини. Ось причини, через які батьки вважають за краще давати своїм дітям унікальний досвід приватної школи і чому це коштує фінансових вкладень.

Однією з визнаних переваг приватних шкіл є те, що вони надають нестандартний та цікавий освітній досвід за рахунок позакласних занять, різних курсів та програм для обдарованих дітей – і це лише деякі з них. У Києві є така школа, яка називається Think Global. Для бажаючих у ній вчитися передбачено два формати навчання: віддалений та офлайн. Детально про школу та відгуки від учнів, а також від їхніх батьків можна почитати на спеціальних сайтах, які збирають відгуки про послуги. 0 негативних відгуків про ThinkGlobal за листопад 2021 року. Програма приватних шкіл орієнтована на шкільну роботу та розвиток дитини як цілісної людини. 

Учні приватних шкіл часто отримують вищі бали за стандартизованими тестами, на вступних іспитах до коледжу, а також після приватних шкіл майже 100% студентів вступають до обраного ними університету. Вже доведено, що менше розмір класу, тим краще середній учень справляється з тестуванням на успішність. І успіхи школярів, залежно від розміру класів, мають накопичувальний ефект: чим довше дитина навчається в маленькому класі — тим кращі результати тестів. Приватні школи дуже відрізняються за розміром, але залежно від їхнього стилю викладання майже всі акцентують увагу на важливості невеликого розміру класів, щоб індивідуально допомагати учням у складних моментах та розвивати їх сильні сторони.

Приватні школи побудовані на відкритому спілкуванні між батьками та адміністрацією, і для них одним із пріоритетних завдань є залучення батьків до життя спільноти з їхніми дітьми. Завдяки частим зустрічам батьків з вчителями, громадським заходам, таким як батьківські збори та участі батьківських комітетів в ініціативах зі збору коштів, сім’ї стають невід’ємною частиною освіти дитини. Ця точка дотику також допомагає зміцнити відносини між батьками та дітьми.

Викладачі мають кваліфікацію та захоплені своїми предметами, часто маючи вчені ступеня у своїй галузі. У рамках згуртованого шкільного співтовариства учні підтримують тісні стосунки зі своїми вчителями, які зазвичай виступають як зразки для наслідування. Крім того, невеликі класи дозволяють вчителям бути доступнішими для надання додаткової допомоги учням. 

Приватні школи також мають гарну репутацію завдяки підтримці високих стандартів дисципліни та поваги. Невелике співвідношення кількості працівників та учнів дозволяє більш ефективно спостерігати та контролювати територію школи. В результаті одного дослідження було з’ясовано, що близько 72% батьків, опитаних з дітьми, які відвідують приватну школу, повністю погоджуються з тим, що їхня школа безпечна. Це значно покращує якість освітнього досвіду та успішності дитини. Дисципліни, які вони вивчають, також підвищує їхні шанси на успіх у подальшому рівні освіти, коли вони самі контролюють відвідуваність занять та успішність.

Є відмінний сервіс – чат-бот Ask.Direct, який надає можливість зв’язатися з реальними людьми, які користувалися послугами, що вас цікавлять. Вони можуть відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і позбавити від болісних пошуків інформації в інтернеті. Зручність сервісу полягає в тому, що бот можна підключити через будь-який месенджер (Telegram, Viber і Messenger), і за кілька хвилин ви вже спілкуватиметеся з амбасадором компанії. Якщо хочете поспілкуватися з батьками, чиї діти ходять до приватної школи в Україні, переходьте за посиланням:  🅰Не читайте відгуки про Think Global, а спілкуйтеся з реальними клієнтами в Ask.Direct🅰! 

Think Global – це приватна сучасна школа, що знаходиться у Києві. Перевагою цієї школи перед іншими є її розташування – вона знаходиться на березі озера у спальному районі міста. У розпорядженні дітей великий простір на свіжому повітрі для відпочинку чи досліджень навколишнього світу та природи. Це простір, де панує дружня, творча та продуктивна атмосфера для навчання. 

Приватні школи виходять за межі обов’язкових предметів, передбачених навчальною програмою для державних шкіл. Вони можуть запропонувати учням та студентам широкий спектр спеціальностей, включаючи художні програми, легку атлетику, математику, природничі науки. Приватні школи несуть відповідальність за виховання багатьох лідерів у політиці, бізнесі та суспільстві, які швидко пристосовуються до змін у технологіях та культурі. 

До послуг приватних шкіл на сьогодні також звертаються батьки дітей з особливими потребами, такими як проблемна поведінка підлітків, порушення розвитку чи фізичні вади. Таким дітям необхідно надати індивідуальне навчання, яке можуть запропонувати лише приватні школи. Є ще альтернативний варіант — наймати індивідуальних репетиторів для занять на дому, але в школах діти з особливими потребами можуть соціалізуватися та спілкуватися з іншими дітьми, що сприятливо впливає на їх розвиток.

Інтернет-видання Cape.net говорить нам про те, що приватні школи приносять реальну користь учням, сприяючи успіхам у навчанні та досягненні високих результатів у житті. Під час навчання дитини в рамках правильних цінностей, це готує молодь до благополучного та успішного життя. Якщо вам потрібне дбайливе, цікаве та безпечне середовище для вашої дитини, а саме – місце, де вона може вчитися, робити маленькі кроки до успіху та всебічно розвиватися – варто подумати про приватну школу. 

Next Post

Уряд затвердив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

Уряд встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Уряду. Воно вступає в дію з 1 лютого 2022 року. Це дозволить обмежити обіг пластикових пакетів та покращити екологічну ситуацію в країні. “Кожен українець в середньому використовує 500 пластикових пакетів щороку. Вони слугують лише декілька […]