Чи потрібно отримувати нові сертифікати ключів ЕЦП у разі зміни основного місця обліку

Буська ОДПІ повідомляє, що відповідно до ст.7 Закону України від 22.05.2003 №852-IV «Про електронний цифровий підпис» та п.п.3.4.6 п.3.4 розділу 3 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.06.2017 №88, підписувач зобов’язаний своєчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, відображених у сертифікаті ключа.
Враховуючи викладене, у разі зміни адреси місця обліку суб’єкта господарювання або фізичної особи, заявнику необхідно звернутися до центру сертифікації ключів з заявою на скасування посилених сертифікатів, які містять недостовірну інформацію, та надати пакет реєстраційних документів для формування нових посилених сертифікатів.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

У ЛЬВОВІ ЗГОРІЛО ПРИМІЩЕННЯ «СБЕРБАНКУ» РФ

3 жовтня о 02:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на пр. Чорновола, 2 «б». Пожежа виникла на першому поверсі двоповерхової будівлі в приміщенні банку. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області. “На місце події негайно було направлено пожежно-рятувальні підрозділи […]