«Червоненське вище професійне училище» відтепер «Галицький професійний агротехнічний коледж» (відео)

14 травня змінено найменування ДПТНЗ «Червоненське вище професійне училище» на Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Галицький професійний агротехнічний коледж», повідомляє в. о. директора Василь Ляшовський.

“Освіта для успішного життя! Від традиційного закладу – до навчального закладу з традиціями! Спільними зусиллями департаменту освіти, трудовими колективами Червоного та Поморян нам вдалося змінити найменування ДПТНЗ «Червоненське вище професійне училище» на Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Галицький професійний агротехнічний коледж».
Створюємо найсприятливіші умови для саморозвитку та самореалізації особистості педагогічного колективу й учнів. Ми працюємо професійно, творчо, натхненно, впевнено крокуючи до нових звершень!”, – інформує в. о. директора Ляшовський Василь Анатолійович.

Next Post

У Золочеві попрощалися з воїном Станіславом АХВЕРДІЄВИМ (відео)

14 травня Станіславу АХВЕРДІЄВУ мало б виповнитися лише 30 років. Не судилося… Сьогодні, на його день народження мама, родина, побратими, друзі, золочів’яни з ним попрощалися… 6 травня під час виконання бойового завдання на Сумщині загинув Станіслав АХВЕРДІЄВ, боєць золочівської тероборони, командир відділення снайперів роти вогневої підтримки. Станіслав з перших днів […]