ЧЕРВОНЕНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

Професійну і загальноосвітню підготовку в училищі здійснюють 23 викладачі та 17 майстрів виробничого навчання. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю викладання предметів, 9 викладачів мають вищу категорію, 11 викладачів – першу категорію, 2 викладачі – звання “вчитель-методист”, 8 викладачів – “старший викладач”.

Всі майстри виробничого навчання мають педагогічну освіту та спеціальність, яка відповідає профілю підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів.

Для здійснення теоретичної і практичної підготовки кваліфікованих робітників і спеціалістів в училищі обладнано 23 кабінети з них 2 кабінети комп’ютерної техніки, 16 лабораторій і майстерень. Всі кабінети, лабораторії, майстерні забезпечені необхідними технічними засобами навчання, моделями і натуральними вузлами, плакатами, роздатковим і дидактичним матеріалом, інструментами та пристосуваннями

Для практичного навчання з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автомобіля училище має 18 колісних та 7 гусеничних тракторів, 4 самохідні комбайни, 6 навчальних автомобілів, автобус, біля 40 одиниць іншої сільськогосподарської техніки.

Загальний фонд бібліотеки 22566 примірників, в тому числі художньої літератури 7500, навчальної 14766 примірників.

Для соціально-побутового забезпечення учнів в училищі є гуртожиток на 440 спальних місць, їдальня на 150 посадкових місць, актовий зал на 250 місць, читальний зал, бібліотека, спортзал, спортивні площадки, стадіон, кімната гігієни, медпункт, побутові кімнати, які відповідають існуючим санітарно-технічним вимогам. Училище забезпечує всіх учнів трьохразовим харчуванням, в основному за рахунок коштів навчального господарства і доходів від надання послуг технікою.

В училищі приділяється увага оздоровленню учнів. Періодично проводяться медичні огляди, організовуються зустрічі учнів з медпрацівниками Золочівської районної лікарні. Учні-сироти та малозабезпечені забезпечуються посиленим харчуванням, а хворі при потребі дієтичним харчуванням. Виділяються кошти для заохочення учнів у навчанні, здійснюються виплати матеріальної допомоги. В училищі створено всі умови для всестороннього розвитку учнів. Традиційними є проведення інтелектуальних ігор, професійних турнірів, туристичних подорожей, краєзнавчих екскурсій, спортивних змагань. Учні училища є переможцями обласного конкурсу ім. П. Яцика (Ружицька М.В., Словіцька М.В.); обласного конкурсу фахової майстерності (Савчук І.Д.) з професій тракторист-машиніст.

Професії:

1.Обліковець (Реєстрація бухгалтерських даних)

– На базі повної середньої освіти (11 класів) з терміном навчання 1 рік
– На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки

2. Оператор комп’ютерного набору. Обліковець (Реєстрація бухгалтерських даних)

– На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки

3. Перукар

–  На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки
–  На базі повної середньої освіти (11 класів) з терміном навчання 1 рік

4. Кравець

– На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки
– На базі повної середньої освіти (11 класів )  з терміном навчання 1 рік

5.Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій категорій «В», «С», слюсар з ремонту с/г машин

– На базі основної школи ( 9 класів ) з терміном навчання 3 роки
– На базі повної середньої освіти (11 класів )  з терміном навчання 1 рік

6. Електрогазозварювальник. Коваль ручного кування

– На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки

7.Слюсар з ремонту автомобілів, водій категорій «В», «С»

– На базі основної школи (9 класів) з терміном навчання 3 роки

8. Водій категорій «В», «С», слюсар з ремонту с/г машин та устаткування І -ІІ розрядів (термін навчання 6 місяців)

– На базі повної середньої освіти (11 класів) з терміном навчання 1 рік

Адреса: Україна, інд.80733 с. Червоне , Золочівського р-ну Львівської обл.
тел.: (032 265) 5-46-44
e-mail.: chervone.vpu@mail.ru

сайт: chervone-vpu.in.ua

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський економічний ліцей

Золочівський економічний ліцей – не просто один з навчальних закладiв нашого мiста. За цiєю назвою приховується щось значно бiльше, значно дорожче для самих лiцеїстів, їхнiх батькiв та вчителiв. Маленький комфортний свiт, який iснує тiльки у стiнах лiцею, щороку стає iншим і цiкавiшим. Приходять новi енергiйнi особистостi, вносять у лiцейне життя щось […]