ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦІВ АРТ-ГУРТКА «ПАЛІТРА» В ЕКО-КОНКУРСІ

Нещодавно у приміщенні департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу екологічних відео «Моя екологічна історія» присвяченого Дню Землі, та конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів» присвяченого Дням Європи в Україні, який організовано спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.
У конкурсах взяли участь представники з усіх районів Львівської області та з-за її меж, зокрема, Харківської, Запорізької та Рівненської областей. Загалом це 238 учасників, серед яких були 15 робіт вихованців Золочівського ЦДЮТ, арт-гуртка «Палітра». Зацікавлення екологічними конкурсами є підтвердженням того, що підростає нове, свідоме, екологічно грамотне покоління.
Кожна з надісланих робіт є унікальною, охоплює питання, які турбують як маленьких українців, так і доросле покоління. Завдяки роботам можна дізнатися як брикетувати опале листя та отримувати біопаливо, як поєднати економіку та екологію (за виручені від зібраної макулатуру кошти – купити дерево для пришкільної території), як можуть розвиватися події на Землі,  коли людина не турбуватиметься про навколишнє середовище, вважаючи себе тут господарем, як простими вчинками, за допомогою рукавичок та лопат, можна очистити джерела та територію навколо власних домівок.
Молоді художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Переможцем конкурсу малюнка журі обрали Ільчук Наталію (13 років, ЦДЮТ м. Золочів, арт – гурток «Палітра» , керівник Гевко Галина), яка здобула І місце та нагороджена сертифікатом і подарунками.

У Золочеві, в рамках святкування Дня міста відбувся Еко-фест.

Зі сцени фестивалю директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник вручив іменний сертифікат Ільчук Наталії – переможцю екологічного конкурсу«Природа не має кордонів».

Організатори конкурсу були щиро вдячні переможцям конкурсу, яким небайдужа природа, та бажали лету до нових вершин та перемог у нових конкурсах.

Залишити відповідь

Next Post

Мирослава Бабінська розповіла, що трапилося в обласній раді

Депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська розповіла на позачерговій сесії Золочівської районної ради про те, що трапилося 30 травня 2017 року у Львівській обласній раді. Поділіться цим у соцмережах: