Чергова перемога учнів Зразкового арт-гуртка «Палітра»

У неділю, 16 вересня відбулось нагородження переможців обласного конкурсу “Мій батько – моя опора” на проспекті Свободи, м.Львів. У конкурсі брало участь біля 500 художніх робіт, з яких відібрали 25 найкращих. Отже, переможцями стали 25 дітей Львівщини, серед яких є і двоє вихованців Золочівського ЦДЮТ Зразкового арт-гуртка «Палітра» (керівник Гевко Галина) – Козич Юлія та Ільчук Наталя.

Організатори заходу є ГО “Центр соціального захисту населення”, служба у справах дітей ЛОДА, комісія з питань фізичної культури, спорту, молоді, та захисту прав дітей Громадської ради при ЛОДА та священики різних конфесій.

Переможці конкурсу малюнку “Мій батько – моя опора” побували на захоплюючій екскурсії “Середньовічний Львів”. Після цікавої екскурсії для дітей переможців конкурсу малюнку організували святковий обід. Далі відбувся цікавий концерт і нагородження! Наталію та Юлю було нагороджено цінними призами та грамотами переможця. До святкування долучилися колишні вихованці нашого гуртка та батьки переможців. Продовжили цікаву програму, побувавши у галереї «Зелена канапа».

На жаль,  свято «День батька» не має офіційного статусу в Україні, як у більшості країн Європи. У США це свято взагалі має статус національного. Тому давайте спільними заходами доб’ємося щоб День Батька отримав офіційний статус і в Україні. За сімейні цінності!

Залишити відповідь