Через сильні снігопади на околицях Золочева виникли затори

Через складні погодні умови, численні опади снігу та сильні пориви вітру,  на околицях Золочева виникли затори.  В одному з таких заторів, 15 грудня,  протягом кількох годин, на автодорозі в сторону  села Єлиховичі, стояло близько  20 машин, лісовоз та декілька  автобусів з пасажирами, які їхали в села.  

Радує те, що люди у такій складній ситуації не залишились  байдужими і почали допомагати один одному, власноруч розчищаючи  дорогу лопатами, витягуючи  машини, які з’їхали у кювет.  Хоча не все було так просто, адже як тільки  одну машину витягували із снігу,  зразу інша  застрягала. Завдяки взаємодопомозі затор був ліквідований.  Якби не це, то пробка затягнулася б на довго.

Негода продовжує й надалі вирувати.  Тому по можливості, краще утриматися від поїздки на автомобілі в погану погоду. Якщо подорож вам вкрай необхідна ви можете ознайомитися з рекомендаціями водіння в складних погодних умовах.

Юрій Савчук

Залишити відповідь

Next Post

Щодо ускладнення обстановки на автошляхах

Внаслідок складних погодних умов 15.12.12 року (снігові перемети через сильний вітер) відбулось ускладнення та припинення автомобільного сполучення в чотирьох районах області (Бродівському, Радехівському, Золочівському, Буському районах). Повідомляє головне територіальне управління МНС України у Львівській області. Зокрема, у Золочівському районі: О 15.19 год. біля с. Єлиховичі на автодорозі Золочів – Броди […]