Через снігопад на дорогах Львівщини працює 122 одиниці техніки – ЛОДА

У зв‘язку з погіршенням погодних умов, на дорогах Львівської області працює снігоочисна техніка. Про це інформують у Львівській ОДА.

“Як повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв‘язку, станом на 3 грудня, на автомобільних дорогах Львівщини працює 122 одиниці техніки.

З них 94 – на дорогах державного значення.

Окрім того, до робіт задіяли 138 робітників.

Для утримання доріг в належному стані використали 724 т піщано-соляної суміші.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.” – про це “Золочів.нет” повідомляють у  Львівській облдержадміністрації.

У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг,  у Львівські ОДА закликають звертатися на гарячу лінію області “112”.Залишити відповідь

Next Post

Проведено ремонт у фельдшерсько-акушерських пунктах с. Новосілки та Митулин

Продовжується інспектування використання коштів субвенції Уряду, яка була виділена за лобіюванням нардепа Тараса Батенка. Помічник нардепа Василь Ляшовський оглянув роботу за кошти по субвенції у селах Новосілки, Митулин. Зокрема, на капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту с. Новосілки Золочівського району Львівської області виділено 110 тисяч гривень. На капітальний ремонт фельдшерсько-акушерську пункту с. […]