Через смерть пацієнтів у Жовкві в усіх лікарнях перевірять обладнання

Перевірки обладнання будуть проведені в усіх лікарнях по всій країні. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Щодо жахливої трагедії, що сталася на Львівщині.
Через вимкнення електропостачання у Жовківській районній лікарні двоє пацієнтів, які знаходились на апаратах штучної вентиляції легень, померли.
Лікарі боролися за їхні життя за допомогою мішка Амбу. Проте врятувати, на жаль, не вдалося.
Водночас лікарня, де сталося це, забезпечена аварійним дизель-генератором, який не переключався автоматично.
На місце терміново направлено комісію, щоб з’ясувати всі обставини. Також перевірки обладнання будуть проведені в усіх лікарнях по всій країні.
Такі ситуації є неприпустимими. Роботу комісії триматиму на особистому контролі”, – повідомив Максим Степанов.

Нагадаємо, що за фактом слідчі Жовківського відділення поліції за процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.367 (Службова недбалість) та ч.2 ст 119 (Вбивство через необережність) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання передбачене санкціями статей, – позбавлення волі на строк до восьми років.

Next Post

Світлої пам'яті Дацківа Богдана Васильовича

Відійшов у вічність Дацків Богдан Васильович. Колектив Новоселищної ЗОШ І-ІІ ст. висловлює співчуття директору школи Панчук Світлані Богданівні з приводу смерті її батька Дацків Богдана Васильовича. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й усіх, хто знав покійного, залишивши сльози та смуток. Нехай […]