Через проблеми з забезпеченням російські окупанти знову почали їсти собак

Через проблеми з забезпеченням російські окупанти знову почали їсти собак. Про це свідчить переписка російського загарбника, яку перехопила СБУ.

«Все х*ево. Нас укры е*ут, как молодых. Собак едим, жрать нечего. Сегодня йорка ели. Йоркширского терьера», – пише своєму знайомому рашист, який розташувався на тимчасово окупованій території Херсонщини.

За словами загарбника, у них немає харчів, тому що в армії відсутня логістика, і продукти «просто не могут доставить». Це різко контрастує з «переможною» картинкою, яку транслюють на російському телебаченні. Тож на здивовану ремарку друга, що у них ЗМІ «рисуют только победы», відповідає просто: «Пусть сюда идут и рисуют». І щоб розжитися продуктами, окупант просить позичити грошей… Проте їх не так легко намалювати, як перемоги в телевізорі.

Next Post

За минулу добу на Львівщині внаслідок автонаїздів загинули 2 осіб

За минулу добу на Львівщині внаслідок автонаїздів загинули двоє осіб. Про це інформують у поліції Львівської області. Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху – як водіїв так і пішоходів, неухильно дотримуватись та виконувати вимоги Правил дорожнього руху України. Зокрема, водіїв – не перевищувати дозволеної та безпечної швидкості руху, а пішоходів […]