Через погіршення погоди на дорогах чергує високопрохідна техніка (відео)

dorogaУ зв’язку із суттєвим погіршенням погодних умов на території області, пожежно-рятувальними підрозділами Львівщини здійснюється чергування 17-ти одиниць високопрохідної техніки на трасі «Київ-Чоп» у Жовківському, Камянка-Бузькому, Сколівському та Бродівському районах та на кільцевій дорозі м.Львова.

В місцях прогнозованого утворення транспортних заторів чергують автомобільні тягачі та спеціальна аварійно-рятувальна техніка, що здатна забезпечити буксирування вантажного автотранспорту. Розгорнуті два пункти обігріву на гірських перевалах у Сколівському районі та поблизу с.Ясенів Бродівського району, де усі охочі водії можуть зупинитись та обігрітись. Про це нам повідомили у ДСНС у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

Про подальше функціонування стадіону «Арена-Львів»

14 березня, в облдержадміністрації на нараді під керівництвом начальника обласного управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Володимира Лавріна було обговорено особливості подальшого функціонування стадіону «Арена-Львів». В обговоренні взяли участь представники Львівської міської ради, Державних підприємств «Арена Львів» та «Дирекція з будівництва об’єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові». Про це нам […]