Через підпал сухої трави та дерев у Львові загорівся газопровід (відео)

Через підпал сухої трави та дерев сьогодні, 29 березня, близько 21:06 год поблизу злітної смуги ареропорту «Львів» загорівся газопровід середнього тиску. Про це інформує АТ “Львівгаз”.

Дослівно у повідомленні:

“🔥👉🏻Зокрема, через високу температуру
відбулось руйнування поліетиленової труби в місці виходу із землі та переході на стальний надземний газопровід.

☝🏻Станом на 22:44 год завдяки припиненню газопостачання пожежу вдалось локалізувати.
Зараз без газопостачання залишається с.Скнилів. Відновлення газопостачання відбудеться завтра, 30 березня, орієнтовно в обід, після заміни аварійної ділянки газопроводу.

❗️АТ «Львівгаз» буде звертатись до правоохоронних органів для того, аби знайти винних у підпалі та притягнути до відповідальності.

🙏🏻Звертаємось до усіх мешканців Львова та області, не паліть суху траву!
Це не жарт і може статись біда!
Бережіть себе!”

Нагадаємо, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Next Post

Вітання для Галини Лип'як

Сьогодні своє День народження відзначає Галина Ярославівна Лип’як. У цей радісний для серця день щирі слова вітань надсилають рідні, колеги по роботі та ГО “Золочів.нет”. Бажаємо міцного здоров’я, щастя й добра І дякуємо Богу за все, що дає, Ну а найперше — що Ви у нас є! Щоб лихо і […]