Через негоду мешканці Львівщини залишились без світла

Потужні пориви вітру сьогодні вночі та вранці спричинили пошкодження і відключення електромереж на Львівщині. Енергетики працюють у посиленому режимі, аби повернути світло мешканцям. Про це інформують у прес-службі ПрАТ «Львівобленерго».

“Так, станом на 10:00 год. ранку 24 вересня внаслідок негоди знеструмлено 67 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 2 частково, 179 населених пунктів повністю та 60 частково у всіх районах області.

Наслідки стихії ліквідовує 61 аварійна бригада «Львівобленерго» у складі 258 працівників, задіяли 77 одиниць техніки.

Окрім цього, енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.

За прогнозами синоптиків, сьогодні на Львівщині очікуються посилення вітру до 19-24 м/с, місцями пориви 25-29 м/с та сильні опади: дощ, вранці та вдень в окремих районах з мокрим снігом. У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.” – йдеться  у повідомленні Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

Також у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомляють наступне:
“Унаслідок несприятливих погодних умов в період з 00:00 до 10:00 год. 24 вересня поточного року (проходження грозових фронтів та сильного вітру 19-24 м/с з поривами до 25-29 м/с) на території області без електропостачання залишилось 239 населених пунктів (179 – повністю та 60 – частково) у 19 районах області та 5 вулиць у Личаківському, Галицькому та Сихівському районах міста Львова.
Всього внаслідок негоди знеструмлено:
– 1 лінія електропередач напругою 110 кВ;
– 1 лінія електропередач напругою 35 кВ;
– 69 ліній електропередач напругою 6-10 кВ (67 – повністю та 2 – частково);
– 761 трансформаторна підстанція напругою 6-10 кВ.
Для ліквідації пошкоджень в системах електропостачання населених пунктів області залучено 61 аварійна бригада ПрАТ “Львівобленерго” в складі 77 одиниць спеціальної техніки та 258 осіб.”

Залишити відповідь

Next Post

До відома громадян: за несвоєчасну сплату податку за землю нараховується штраф та пеня

Буська ОДПІ нагадує платникам плати за землю, що відповідно до Податкового кодексу України нарахування сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платнику за місцем його реєстрації податкове повідомлення-рішення. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Оскільки фізичні […]