Через можливе будівництво церкви Московського патріархату відбудеться позачергова сесія Золочівської районної ради

Стало відомо про скликання LІІІ (позачергової) сесії Золочівської районної ради.

“Відповідно до розпорядження голови районної ради від 16.07.2020 року № 39, скликати LІІІ (позачергову) сесію районної ради 17 липня 2020 року о 11.00 годині в сесійній залі районної ради з обмеженим доступом запрошених на сесію районної ради, з метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання Covid 2019 та інших інфекційних хвороб людини.
Проєкт порядку денного LІІІ (позачергової) сесії районної ради:
1. Про недопущення будівництва храму Української православної церкви Московського патріархату під виглядом реконструкції з розширенням садибного будинку (індивідуального будинку) на вул.Труша І., 9, в м. Золочів Львівської області.
2. Різне”, – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній раді.

Нагадаємо, що попри маніпуляції мерії із заголовками у соціальних мережах, міська рада Золочева не прийняла “вагомого” рішення, а коли міський голова зібрав золочів’ян на мітинг, то покликав людей з-за паркану та була “дискусія”, можливо з метою примирення.

Яке рішення прийме вже Золочівська районна рада дізнаємося згодом.

Next Post

Вітання для Павла Степанціва

Святкує 20-річчя Павло Степанців. Дорогого онука похресника вітають баба Люба, дідо Дмитро, хресний Роман з сім’єю. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, І хай несе Тебе по […]