Через морози у школах не буде навчання

Міністерство освіти та науки України видало наказ про введення з понеділка, 30 січня 2012 року, канікул для середніх навчальних закладів у зв`язку з очікуваним різким зниженням температури в Україні.

Про це повідомив перший віце-прем`єр Андрій Клюєв у ході селекторної наради, присвяченої питанням готовності регіонів до аномальних холодів.

«Міносвіти вже підготувало наказ. І якщо там температура буде нижче 20 градусів, то йдемо на канікули. Діти – це святе», – сказав перший віце-прем`єр.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник повідомив, що відповідний наказ міністерство видало сьогодні. Він уточнив, що рекомендовано оголосити канікули для середніх навчальних закладів у регіонах, де очікується зниження температури нижче 20 градусів морозу.

При цьому дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі.

За матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

В Україні рекордні морози з 1 по 5 лютого

В Україні очікують від 20 до 30 градусів з позначкою мінус,  про це повідомляє кореспондент Телеканалу новин “24”. Морозам присвоюють характер природно-стихійного лиха, каже директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук. Опадів не буде, лише мінусова температура впродовж 10 днів. При температурі –20 градусів, рекомендують не пускати дітей та […]