Чемпіонат України з ралі пройде на Львівщині

На Львівщині хочуть провести перший етапу відкритого чемпіонату України з ралі «IX ралі Галіція – Ворота України –2012». Змагання триватимуть з 4 до 6 травня. Як зазначають організатори, ралі відбудеться у Львові, Миколаївському та Жидачівському районах.

Для участі в першому етапі відкритого чемпіонату України з ралі «IX ралі Галіція – Ворота України – 2012» запрошено представників з різних країн Європи. За попередніми заявками у змаганнях візьмуть участь понад 70 ралійних екіпажів.

Програма заходів:

4 травня – ознайомлення учасників змагань із спеціальними ділянками траси ралі у місті Львові, представлення екіпажів, урочисте відкриття змагань, церемоніальний старт ралі та групова фотосесія пілотів (м. Львів, площа біля пам’ятника А.Міцкевичу, 20.00 год).

5 травня – презентаційний проїзд учасників ралі в районі Сихівського мосту у м. Львові. Переїзд учасників ралі на територію Миколаївського району, де відбуватимуться змагання на двох спеціальних ділянках траси. Для любителів ралі буде організовано фан-зону.

6 травня – змагання у Жидачівському та Миколаївському районах, урочисте закриття ралі у Львові на площі біля пам’ятника А.Міцкевичу.

«Успішна організація цього заходу може бути пробним кроком для проведення на Львівщині етапу Кубку Європи з ралі 2013 року», – зазначено в повідомленні.

На сьогодні в Україні статус етапу Кубку Європи мають тільки два ралі: «Прайм Ялта Ралі» (АР Крим) та «Ралі Карпати» (Чернівецька та Івано-Франківська області).

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

У Львові стартує Чемпіонат України з боксу серед молоді

24 квітня, в Палаці ігрових видів спорту «Україна» відбулося офіційне відкриття Чемпіонату України з боксу серед молоді 1994-1995 р.р. як відбіркового до складу молодіжної збірної команди, що представлятиме Україну на чемпіонаті Світу з боксу серед молоді 15-28 жовтня 2012 року у  Південній Кореї. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської […]