Чемпіонат Львівщини з бочча: спортсмени з Золочева вибороли перші місця та бронзу

З 5 по 26 травня пройшов Чемпіонат Львівської області з бочча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, на якому були представлені спортсмени з благодійного фонду “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами”. Змагання були дуже важливими та насиченими, адже на них приїхала велика кількість спортсменів з усієї області.

Наші спортсмени показали себе найкращими, здобувши три перемоги у сильному протистоянні. У класі ВС-1 Вероніка Седлярук та Миколка Федчишин вибороли почесне перше місце. Також Роман Гайдар у класі ВС-2 здобув почесне перше місце. Вони будуть представляти Львівську область на Чемпіонаті України, який пройде у червні.

У парному протистоянні класу ВС-4/5 Діана Гаврилів та Дмитро Ратишин отримали бронзу, показавши високий рівень гри. Також відзначилися Роман Вітка та Юрій Іванчишин, які продемонстрували блискучу гру.

Тренер Ірина Кучер надзвичайно тішиться результатами своїх вихованців та бажає їм подальших перемог. Велику подяку висловлюємо директору Карітас-Золочів, отцю Михайлу Сукмановському, за транспорт та колосальну підтримку. Його допомога була неоціненною у досягненні цих успіхів.

Next Post

Виставка у Золочівському замку з нагоди 20-річчя Музею східного мистецтва (відео)

У виставковій залі Великого палацу відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок» з нагоди 20-річчя відкриття Музею східного мистецтва, що функціонує в Китайському палаці, відкрилася нова виставка творів мистецтва. На цій виставці представлені унікальні експонати, придбані Галереєю та подаровані вдячними відвідувачами. Відвідувачі виставки зможуть побачити китайські художні емалі та шовкове вишиття, японський живопис, […]