Буська ОДПІ: запрошуємо до декларування

Буська ОДПІ нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, яка стартувала з початку 2017 року, завершується. Граничний термін подання громадянами річної податкової декларації про майновий стан і доходи – 03.05.2017 року.
За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.
Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання.
Якщо декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання декларації.
Звітувати про доходи, отримані протягом 2016 року, необхідно за формою декларації, затвердженою наказом Мінфіну України від 15.09.2016 №821.
Громадяни можуть отримати консультації і допомогу у заповненні декларації у Центрах обслуговування платників.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Здійснювати чи ні доплату до 3 200 грн. при погодинній оплаті праці?

Мінсоцполітики листом від 20.03.2017 №766/0/101-17/28 надано роз`яснення щодо мінімальної заробітної плати при погодинної оплаті праці. Зазначено, що для працівників, оплата праці яких здійснюється за посадовими окладами (тарифними ставками), має дотримуватись мінімальна державна гарантія – мінімальна місячна заробітна плата, а за погодинною оплатою (годинними тарифними ставками) – мінімальна заробітна плата в […]