Бущина втратила ще одного захисника у війні з російськими окупантами

Гаврилюк Роман
Гаврилюк Роман

✞ Від важкого поранення, отриманого під час бойових дій біля Лисичанська, в лікарні Дніпра 17 червня помер наш земляк з с. Йосипівка Гаврилюк Роман Йосипович. Про це повідомляють у Буській міській раді.

“Воїну, який добровольцем пішов боронити державу з перших днів повномасштабних військових дій, було 47 років. Буська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким героя, який віддав своє життя за Україну!
✞ Вічна йому пам’ять!
Про місце та час проведення чину похорону буде повідомлено додатково”, – повідомляють у Буській міській раді.

“✞ 22 червня, у рідному с.Йосипівка поховають українського захисника Романа Гаврилюка. Чин похорону розпочнеться біля рідної домівки воїна о 15.00 год. Просимо мешканців Бущини провести в останню дорогу нашого захисника, віддати шану Герою, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність у війні з російськими окупантами!” – повідомляють у Буській громаді.

Світла пам’ять Герою.

Next Post

Світлої пам'яті Блючака Станіслава Петровича

20.06.2022 р на 79 році життя відійшов у вічність Блючак Станіслав Петрович. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо Ваш біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Світла пам’ять… Панахида […]
Світла пам’ять