Буське управління: з початку року громадянами задекларовано понад 28 мільйонів гривень доходів

У Буському управлінні ГУ ДПС у Львівській області підбито перші підсумки кампанії декларування – 2020. Так, за січень – березень п.р. задекларували доходи 552 громадянина на суму 28453,3 тис. гривень. Зокрема, на Золочівщині подано 183 декларації на суму 14445,0 тис. грн., на Бродівщині – 150 на суму 1960,0 тис. грн., Бущині – 144 (6125,9 тис. грн.) та Перемишлянщині – 75 (5922,4 тис. гривень).

За результатами проведених підрахунків до місцевих бюджетів підлягає сплаті 576,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, до державного – 174,1 тис. грн. військового збору.

Також до Центрів обслуговування платників Буського управління звернулося 450 громадян, які подали документи з метою отримання права на податкову знижку. За результатами декларування поверненню підлягає 950,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. В основному до складу витрат громадяни відносили витрати на власне навчання або навчання членів сім’ї.

Нагадуємо, у зв’язку із введенням карантину деклараційна кампанія триватиме до 1 липня, а задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 01 жовтня 2020 року.

Скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.
Використовуйте можливості дистанційного зв’язку з податковою службою та користуйтесь електронними сервісами ДПС, зокрема Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua).

  Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Відповіді на питання щодо пенсій можливо отримати не виходячи з дому

Золочівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області рекомендує людям похилого віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти!