Буське управління: на соціальні потреби сплачено понад 300 мільйонів гривень єдиного внеску

Протягом першого півріччя 2020 року страхувальники Буського управління спрямували на соціальні потреби 331,5 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.Зокрема,страхувальники Золочівського району -108,6 млн.грн., Бродівського району -107,9 млн.грн., Буського району – 69,8 млн.грн та Перемишлянського -45,2 млн.гривень.
Після спаду показників сплати єдиного внеску впродовж двох карантинних місяців поспіль, у червні зафіксовано ріст надходжень як до минулого року, так і незначне перевиконання індикативних показників.

Для списання боргу з єдиного внеску підприємцям необхідно подати заяви до 31 серпня включно

Буське управління ГУ ДПС у Львіській області нагадує, що 02 червня 2020 року опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13.05.2020 № 592-IX. Документ набирає чинності з 1 січня 2021 року.
Проте, окремі норми цього Закону вступили у дію з 03  червня поточного року. Це важливо для недіючих підприємців на загальній системі оподаткування та самозайнятих осіб. Адже нововведення стосуються списання сум недоїмки з єдиного внеску, штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки певним категоріям за період з 1 січня 2017 року на підставі заяви такого платника.
Отже, із 03 червня 2020 року діють норми щодо списання суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску з числа фізичних осіб – підприємців (крім підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 р. до дня набрання чинності Законом № 592 (03.06.2020), а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

У Золочівському замку відкрилася виставка художника Ігоря Мікули (відео)

14 липня  2020 року в Золочівському замку відкрили персональну виставку відомого художника Ігоря Мікули. Як повідомив директор Золочівського замку Віктор Микулишин, споглядати виставку можна буде практично до кінця серпня. Ще з кінця 1980-х автор поставив для себе завдання створити новий синтетичний світовий стиль в живописі, який би синтезував реалізм 19-го […]