Будьте обережні із піротехнікою

УВАГА! Будьте обережні із піротехнікою.

З метою попередження нещасних випадків під час користування різноманітними піротехнічними виробами, а також з метою забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, правоохоронці Золочівського ВП ГУНП у Львівській області нагадують, що за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність за статтею 195-6 КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу з конфіскацією піротехніки.
Шановні громадяни, пам’ятайте, що піротехнічні вироби підлягають обов’язковому ліцензуванню. Продавці піротехнічної продукції повинні пройти підготовку та мати про це відповідні документи! Крім цього, зберігати та продавати побутову піротехніку дозволяється виключно в спеціально обладнаних для цього приміщеннях.

Продавати піротехнічну продукцію дітям заборонено законом!
Майже всі побутові піротехнічні вибори створюють шумовий ефект. Слід пам’ятати, що використовувати таку піротехніку заборонено ближче 100 метрів від громадських місць, таких як, лікарні, житлові будинки, церкви, дитячі установи та інші.
Створюючи святковий настрій за допомогою феєрверків, хлопавок, петард, пам’ятайте про небезпеку яку вони несуть. Неправильне та невміле використання цих виробів нерідко призводить до пожеж, каліцтв та навіть загибелі людей, адже петарда в руках дитини – загроза для її здоров’я і життя, а також загроза для оточуючих.
Шановні громадяни! Не дозволяйте дітям використовувати піротехнічні вироби без нагляду дорослих! Бережіть своє життя та життя близьких!

Золочівський ВП

Залишити відповідь

Next Post

Подорожі: Ізраїль, Париж

Стежками Ісуса Христа – паломницькі тури до Ізраїлю. 7 днів / 6 ночей Паломницький тур до Ізраїлю – місця, де провів своє земне життя Спаситель. Щоденно Літургії у святих місцях. 6 – 12 лютого 2018 р. ; 11 – 17 лютого 2018 р. Виліт з Києва Маршрут туру: Київ – […]