На 20 Форумі видавців у Львові буде розіграно 10 електронних книг та флешки

Pocketbook_Promo16 електронних книг Pocketbook буде розіграно серед бібліотек Львова і ще 4 – серед відвідувачів Книжкового ярмарку.
Для того, щоб виграти електронну книгу, бібліотеці необхідно зібрати якомога численнішу команду читачів на книжковий ярмарок, який відбудеться 12–15 вересня 2013 року (Палац мистецтв, вул. Коперника, 17). 6 найактивніших бібліотек отримають Pocketbook.
Умови участі:
1. У кожній бібліотеці серед читачів розповсюджуються БЕЗКОШТОВНІ квитки на Форум Видавців у Львові, які необхідно буде заповнити, зазначивши назву бібліотеки та контактну інформацію.
2. Протягом 12-15 вересня (до 13-00 у неділю) читачі приходять на книжковий ярмарок, на вході вкидаючи квиток у спеціальні скриньки для бібліотек (незаповнений квиток не є дійсним).
3. 15 вересня о 15.00 на майданчику перед палацом Потоцьких буде оголошено 6 бібліотек переможців.

4 електронні книги Pocketbook буде розіграно серед відвідувачів Форуму, які заповнять анкету на стенді «Bookland» у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Pocketbook, а також флешки будуть розігруватись щодня 12-15 вересня о 17 30 на майданчику перед палацом Потоцьких. Переможців буде визначено шляхом жеребкування.
Окрім рідера переможці отримають від онлайн-магазину ліцензійного електронного контенту Bookland.com більше 500 електронних версій книжок світової класики українською, російською, англійською, французькою та іншими мовами.

http://bookforum.ua

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська ОДПІ: Громадяни запитують

За вісім місяців 2013 року на розгляд до Золочівської ОДПІ надійшло 7 запитів на інформацію (1- електронною поштою, 1 – поштою, 5 – безпосередньо від громадян). Запитувачі інформації зверталися з проханням надати інформацію щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе. За результатами розгляду повністю задоволено 4 запити на […]