Британія хоче відрізати Росію від світової фінансової системи

groshiВеликобританія просить партнерів з Євросоюзу спільно відключити Росію від міжнародної банківської системи SWIFT в рамках наступного етапу санкцій.
Про це повідомило в п’ятницю, 29 серпня, агентство Bloomberg, з посиланням на високопоставлене джерело в британському уряді.
SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications) – це міжнародна міжбанківська система здійснення платежів. За допомогою її російські банки з’єднані з світовою фінансовою системою.
На думку експертів, такий крок, якщо його потримають країни Євросоюзу, завдасть серйозної шкоди економіці РФ, оскільки вона не зможе отримувати гроші з-за кордону.
“Відключення Росії від SWIFT буде дуже серйозним посиленням санкцій проти Росії. При цьому вона буде пропорційно жорсткою, враховуючи поведінку Москви. Відключення від SWIFT не заблокує головні торговельні угоди, але спричинить проблеми для міжнародного перерахування грошей, а це порушить торговельні потоки”, – розповів Bloomberg Кріс Віфер, старший партнер консультаційної компанії Macro Advisory, яка базується в Москві.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

УРЯД ПРОПОНУЄ СКАСУВАТИ ПОЗАБЛОКОВИЙ СТАТУС (відео)

“Уряд вносить на розгляд Парламенту законопроект про скасування позаблокового статусу України та про відновлення курсу на членство в НАТО. Також за законопроектом мета України в зовнішній політиці – це набуття членства в Європейському Союзі. Даний проект закону забороняє українській державі приймати рішення про членство в будь-яких інших економічних, політичних чи […]