Бруно Ферреро: «Всі говорять про забруднення навколишнього середовища, найбільше забруднення – це забруднення душі»

Шановний читачу, чи часто ви брали до рук книжку Бруно Ферреро (народився в Італії, в Вілларбассе — недалеко Турину, де закінчив салезіанську семінарію і став священником-авт.) і думали над тим, що велике щастя уміти любити! Любити світ, людей, природу, вміти щиро дарувати свою любов в ім’я любові? Короткі історії для душі цього автора проникають у кожну шпаринку душі, шукаючи у ній світло.

ХІХ Форум видавців у Львові, на запрошення салезіянського видавництва «Дон Боско» відвідав автор бестселерів: «Троянда також важлива», «Сорок казок у пустелі», «Квіти просто квітнуть» та ін, отець-салезіянин Бруно Ферреро.

Отець Бруно Ферреро взяв участь у ряді заходів, що відбувалися 14-15 вересня у рамках Форуму, і завершальним акордом стала його зустріч із читачами у конференц-залі Палацу Мистецтв, де було презентовано нові книги автора «Ваші діти мають лише вас. Тільки виховання може змінити світ» (видавництво «Дон Боско») та «365 коротких історій для душі» (видавництво «Свічадо»).

Автор, розповідаючи про книгу «Ваші діти мають лише вас. Тільки виховання може змінити світ», зауважив: «Ця книга хоче допомогти віднайти щастя бути разом. Життя в родині – духовна пригода. В родині не повинно бути «покоївок», тому всі повинні допомагати одне одному».

А короткі історії для душі, які облетіли увесь світ, Бруно Ферреро може взагалі розповідати годинами, адже кожна з історій – світла і неповторна, кожна з історій несе в собі глибоку суть і світло, якого так бракує нашим серцям.

Переповнена зала не хотіла відпускати автора і сотні людей стояло у черзі за автографом до отця – для себе, друзів, рідних. А він до кожного щиро промовляв посмішкою і поглядом, пишучи у людських душах нові історії про взаєморозуміння, повагу, любов, терпеливість, щастя.

Катерина Тихонова

Читайте також:

Брати Капранови із зеленим «Запорожцем» знову у Львові

«Бронебійна» публіцистика» від газети «День»

Оксана Забужко не задоволена організацією Форуму видавців

Залишити відповідь

Next Post

Новий бестселлер Юрія Винничука

Під час Форуму видавців у Львові Юрій Винничук презентував новий роман «Танґо смерті», який вийшов у вересні цього року. Події у романі відбуваються під час 30-х років Львові. У творі розповідається про чотирьох друзів: українця, поляка, німця і єврея, які намагаються вижити у непростих умовах за радянської і німецької окупацій. […]