Бродівські каратисти тріумфували на Чемпіонаті Європи-2024

25-26 травня у місті Duzce, Туреччина, відбувся Чемпіонат Європи з кіокушин Будо карате WKB серед дітей, юнаків та дорослих. Цьогоріч у турнірі взяли участь 800 спортсменів з 20 країн, що створило високу конкуренцію і напружену атмосферу змагань, повідомляє Бродівська міська рада.

Команда Західно-Українського Бранчу кіокушин-кан карате, до якої входили представники з Бродівської громади – SC «OKAMI Brody» та SC «Saiha Dojo», показала чудові результати на європейській арені. Виступи наших спортсменів були справжнім тріумфом.

Срібну медаль виборов Тимофій Пашко, який продемонстрував високу майстерність та волю до перемоги. Бронзову медаль здобула Юлія Литвиненко, яка також показала відмінний рівень підготовки і силу духу.

Пишаємося нашими спортсменами та їхніми досягненнями. Нехай ваша наполегливість і завзяття ведуть вас до нових перемог та звершень! Особливу подяку висловлюємо тренерам Михайлу Чунгіну та Миколі Федорчуку за їхню відданість справі, професіоналізм і незмінну підтримку своїх вихованців.

Вітаємо наших спортсменів з успішними виступами на міжнародному рівні та бажаємо їм подальших успіхів і нових спортивних вершин!

Next Post

Світлої пам'яті Романа Сороки

Колектив Полянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлює щирі співчуття колишній вчительці математики Ірині Миколаївні Сороці з приводу трагічної загибелі її сина Романа Ігоровича Сороки. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить ми поділяємо горе Вашої сім’ї та разом […]