Брекети – ефективний спосіб вирівнювання ряду зубів

При порушенні прикусу та появі дефектів зубного ряду необхідно обов’язково встановити брекет-систему, що є чудовим способом виправити неправильне розташування зубів. Це не просто можливість створити гарну усмішку, а й забезпечити людині комфортні умови життя, за винятком у майбутньому негативних наслідків неправильного росту зубів.

Неправильне їх розташування може призвести до частих гайморитів, головних болів, проблем із травленням і т.д. У стоматологічній клініці «Symmetrica» готові виконати встановлення брекетів у Львові та дати гарантію результату. Застосування відповідних інструментів та обладнання дозволить виконати точну діагностику та провести фактичну роботу зі встановлення брекет-системи.

Різновиди брекетів

Одна з класифікацій – це вид використовуваного матеріалу і за цим критерієм виділяють такі види систем:

  1. Металеві. Дешевий та одночасно надійний варіант для виправлення прикусу зубів, але є недолік – непривабливий зовнішній вигляд;
  2. Керамічні. Малопомітна розробка, адже конструкція підбирається на основі кольору емалі зубів, відповідно брекети будуть практично непомітними;
  3. Сапфірові. Елітна брекет-система, де в основі виробництва використано кристали сапфіру. Міцні, надійні, згодом не фарбуються, але вимагають дотримання строгих правил гігієни.

Також за способом установки виділяють лінгвальні та вестибулярні брекети, а за способом фіксації звичайні та саморегулюючі. Вивчити всю інформацію про це можна на сайті https://symmetrica.ua/, де є актуальні ціни та можливість отримати консультації. Краще заздалегідь все уточнити та бути готовим до фактичних процедур.

Етапи вирівнювання зубів

Процес встановлення брекет-системи проводиться за наступним алгоритмом:

  1. Діагностика;
  2. Підготовка;
  3. Лікування;
  4. Відновлення;
  5. Перевірка результатів.

Все починається з професійного огляду та оцінки відбитку зубів. За підсумками діагностики формується план лікування. Підготовка полягає в лікуванні зубів та проведенні необхідних хірургічних процедур. Етап лікування – це встановлення брекетів та наступні профілактичні огляди кожний 1-2 місяці. Загальний час лікування становить до 15 місяців, хоча все індивідуально. Як тільки етап лікування закінчився, здійснюється чищення зубів та аналіз результатів.

У клініці «Symmetrica» готові зробити все, щоб пацієнт отримав якісне обслуговування та міг насолоджуватися результатами лікування. У роботі застосовуються інноваційні рішення, а з них безболісні.

Next Post

На Львівщині працює снігоочисна техніка (відео)

На Східницькому перевалі працює снігоочисна техніка. Про це інформують у Львівській ОВА. “У Львівську область поступово приходить справжня зима. Напоготові є 270 одиниць снігоочисної техніки.Цієї ночі та вранці дороги місцевого значення очищали 12 одиниць техніки, застосували 72 тонни піщано-соляної суміші. На дорогах державного значення задіяли 24 одиниці техніки, застосували 96 […]
Сніг